کد خبر:39318
پ
havades-5

کشف جنازه خون‌آلود مرد ۴۰ ساله در آمل

دادستان عمومی و انقلاب آمل گفت: جنازه مردی با بیش از ۴۰ سال سن صبح امروز در داخل محدوده شهری پیدا شد که علت اصلی مرگ در دست بررسی است.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از فارس از شهرستان آمل، جنازه مردی میان‌سال صبح امروز در داخل محدوده شهری در حالی پیدا شد که خودروی این فرد روشن بوده و مرد میان‌سال پشت فرمان قرار داشت.

 

دادستان عمومی و انقلاب آمل عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، با تائید این خبر، اظهار کرد: این اتفاق حدود ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز رخ داده که جنازه مردی با بیش از ۴۰ سال سن اهل یکی از روستاهای بخش چمستان شهرستان نور در داخل خودرو کشف شد.

 

علی طالبی با اعلام اینکه بلافاصله پس از اطلاع اهالی مراتب در دستور کار عوامل انتظامی و امنیتی قرار گرفت، افزود: خودروی نیسانی که این مرد در آن حضور داشت روشن بوده و پس از تحقیقات اولیه، اقدامات ماهرانه پلیسی و نتایج اولیه اداره پزشکی قانونی مرگ از حالت عادی خارج شده و مشکوک است.

 

وی تصریح کرد: جنازه این مرد در داخل خودروی نیسان متمایل به سمت جایگاه شاگرد بوده و آثار جراحت در ساعد دست مشاهده شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب آمل بیان کرد: همچنین وجود خون در مناطقی از صورت همانند دهان و بینی گزارش شده و آثار خون بر روی شیشه و آینه بغل خودرو مشاهده شد.

 

این مسؤول یادآور شد: با توجه به موارد موجود در صحنه کشف جنازه، علت مرگ مشکوک بوده همچنین عملیات کالبدشکافی بر روی جنازه در حال انجام است و علت مرگ با بررسی همه جوانب انجام می‌شود.

 

   

 

کلیدواژه : آمل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید