پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

کسب رتبه برتر کشور ی در جشنواره الگوی برتر تدریس،درس تفکر و سبک زندگی

خانم محدثه قویدل، مشاور تربیتی مدارس منطقه چهاردانگه، در جشنواره تدریس درس تفکر و سبک زندگی، حائز رتبه برتر کشوری شد.

3

 

به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، سعیدی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره گفت: خانم محدثه قویدل (کارشناس ارشد روانشناسی بالینی) مشاور تربیتی مدارس منطقه در جشنواره تدریس درس تفکر و سبک زندگی، حائز رتبه برتر کشوری شد.

 

وی تصریح کرد: جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی به منظور ارتقای کمی و کیفی دانش، نگرش و مهارت های مربیان و مشاوران، در راستای توسعه و تعمیق شبکه تجربیات علمی آنان برگزار می شود و فرصت مناسبی است تا مربیان، مشاوران و دبیران این درس با شیوه های موفق و فعال تدریس آشنا شوند.

 

سعیدی همچنین کسب این موفقیت را به این همکار ارجمند و جامعه فرهنگیان تبریک گفت.

 

3 نظرات
 1. z m. می گوید

  با سلام و آرزوی توفیق و موفقیت شما خواهر گرامی…بنده نیز از حوزه کارشناسی مشاوره آموزش و پرورش منطقه چهار دانگه کسب این موفقیت بزرگ را به شما ، دانش آموزان فعال و خوش ذوق شما ، مدیریت مدرسه ، مدیریت منطقه و معاونان و تمامی همکاران و دانش آموزان منطقه تبریک گفته و آرزوی تداوم این موفقیت ها در تمامی مراحل زندگی (اعم از شغلی و خانوادگی ) را دارم.واقعا دست شما درد نکنه ، بنده از کم و کیف این تلاش شما آگاه بودم که هم جنابعالی و هم دانش آموزان دوست داشتنی شما چقدر برای این افتخار که مایه سر افرازی همکاران و دانش آموزان این منطقه و استان می باشد زحمت کشیده اید..حلاوت این موفقیت گوارای وجود شما باد……امید سرافرازی شما ودانش آموزان این مرز و بوم

 2. سعیدی می گوید

  کسب رتبه برتر کشوری در جشنواره الگوی برتر تدریس را به شما تبریک عرض میکنم .امید است بیش از پیش در راستای تعالی و ارتقای بخش‌های مختلف آموزش و پرورش این منطقه بدرخشید.
  شیرینی یادت نره ….

 3. سعیدی می گوید

  محدثه جان کسب رتبه برتر کشوری در جشنواره الگوی برتر تدریس را به شما تبریک عرض میکنم . امید است بیش از پیش در راستای تعالی و ارتقای بخش‌های مختلف آموزش و پرورش این منطقه بدرخشید.
  شیرینی یادت نره ….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.