کد خبر:125271
پ
۲۹۴۳۶۹۶.jpg

کرونا از بین نرفته است

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس موسوی بعدازظهر پنجشنبه در نشست با نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح پروژه‌های عمرانی حوزه‌های بهداشتی، درمانی و آموزشی در شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر، به تحلیل وضعیت بیماری کرونا در استان مازندران و اقدامات انجام شده در این زمینه پرداخت. […]

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس موسوی بعدازظهر پنجشنبه در نشست با نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح پروژه‌های عمرانی حوزه‌های بهداشتی، درمانی و آموزشی در شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر، به تحلیل وضعیت بیماری کرونا در استان مازندران و اقدامات انجام شده در این زمینه پرداخت.

موسوی با اشاره به وضعیت کنونی بحران کرونا در کشور اظهار کرد: نکته‌ای که در حال حاضر نباید از آن غافل شد این است که این بیماری از بین نرفته و همچنان توصیه‌های بهداشتی باید جدی گرفته شود تا از مخاطرات بیماری کرونا در امان باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خواستار توجه مردم در انجام دستورالعمل‌های وزارت بهداشت در طرح فاصِله گذاری اجتماعی در برابر کرونا شد و بر رعایت فاصله فیزیکی، ماسک زدن و شستن مستمر دست‌ها تا قطع نهایی زنجیره ابتلاء به بیماری کرونا در کشور تاکید کرد.

شمس الدین حسینی نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار طی سخنانی ضمن قدردانی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و کادر بهداشت و درمان استان در مقابله با ویروس کرونا و اقدامات موفق این دانشگاه در کنترل اپیدمی ویروس کووید ۱۹ در استان، خواستار توجه ویژه وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مازندران به توسعه حوزه سلامت در ابعاد مختلف در غرب استان شد و تاکید کرد؛ در این زمینه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

کد خبر ۴۹۶۴۲۶۷
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید