کد خبر:117309
پ
korona-pdf

کامل ترین دستورالعمل در مورد ویروس کرونا ( فایل PDF )

از زمان شیوع ویروس جدید موسوم به کوئید 2019 ، ویروس جهش یافته و خطرناک از خانواده ویروس کرونا در شهر ووهان کشور چین و فراگیری بی سابقه آن در جهان از جمله در ایران همیشه اخبار، دستورالعمل ها، توصیه ها و اطلاعات عمدتا غلط منتشر و موجب سردرگمی و گمراه کردن مردم می شد. […]

از زمان شیوع ویروس جدید موسوم به کوئید 2019 ، ویروس جهش یافته و خطرناک از خانواده ویروس کرونا در شهر ووهان کشور چین و فراگیری بی سابقه آن در جهان از جمله در ایران همیشه اخبار، دستورالعمل ها، توصیه ها و اطلاعات عمدتا غلط منتشر و موجب سردرگمی و گمراه کردن مردم می شد.

با توجه به نیاز آحاد جامعه جهانی به دسترسی به مطمئن ترین اطلاعات در مورد این بیماری دکتر جانگ ون هونگ، استاد دانشگاه فون دن شانگهای و رئیس کارگروه ویژه مقابله با ویروس کوئید 2019 اقدام به تدوین کامل ترین دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلاء به ویروس کوئید 19 کرده است.

گروه چینی دانشگاه تهران در اقدامی به موقع و تحسین بر انگیز با سرعت اقدام به ترجمه این دستورالعمل و انتشار آن در قالب فایل PDF کرده و آن را در اختیار عموم قرار داده است. در ادامه شما می توانید فایل PDF این دستورالعمل را در 50 صفحه کرده دریافت کنید.

دانلود | کامل ترین دستورالعمل در مورد ویروس کرونا ( فایل PDF ) | حجم فایل : 7.81 مگابایت

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194