کد خبر:104978
پ
کارگروه-تسهیل-برای-۹-واحد-تولیدی-مازندران-گره-گشایی-کرد.jpg

کارگروه تسهیل برای ۹ واحد تولیدی مازندران گره گشایی کرد

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار پس از این جلسه گفت که بیشترین مشکل این واحدهای تولیدی مربوط به بانک ها ، امور مالیاتی و تامین اجتماعی بود . حسین خیریانپور افزود که برای حل مشکل برخی از این واحدها کارگروه تصمیم به تقسیط و امهال وام ها و بخشودگی […]

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار پس از این جلسه گفت که بیشترین مشکل این واحدهای تولیدی مربوط به بانک ها ، امور مالیاتی و تامین اجتماعی بود .

حسین خیریانپور افزود که برای حل مشکل برخی از این واحدها کارگروه تصمیم به تقسیط و امهال وام ها و بخشودگی جرایم و در مواردی هم پرداخت تسهیلات کرد.

معاون استاندار مازندران واحدهای تولیدی را که در این نشست مشکلشان مطرح و تصمیم گیری شد شامل کارخانه فرآورده های آلومینیوم آبسکون ، شرکت صنایع شیر سحرگان ساری ، شرکت سارویه شمال ، اتحادیه تعاونی های پروفیل استان مازندران و گلستان ، شرکت مرغ مادر گوشتی آبندانسر ، شرکت تعاونی ۲۱۹ مرغ مادر گوشتی ، شرکت تعاونی شهبال مرغ مادر گوشتی ، شرکت تعاونی مرغ مادر گوشتی گوهر باران و شرکت مرغ مادر گوشتی زرین پر معرفی کرد.

خیریانپور همچنین اعلام کرد که تا کنون تعداد ۲۱۴ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۴۵ میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید در مازندران پرداخت شده است.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194