کد خبر:127362
پ
nabavi

کارگاه تولید ماسک در قلعه سر راه اندازی

به گزارش خبرنگار جهادی پایگاه خبری چهاردانگه، سرگرد نبوی از راه اندازی مجدد کارگاه تولید ماسک در دهستان پشتکوه خبر داد. ایشان ضمن اشاره به موضوع مهم موج دوم شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و علی الخصوص شهر کیاسر و بخش چهاردانگه بر لزوم راه اندازی کارگاه تولید ماسک برای تهیه ماسک های بهداشتی […]

به گزارش خبرنگار جهادی پایگاه خبری چهاردانگه، سرگرد نبوی از راه اندازی مجدد کارگاه تولید ماسک در دهستان پشتکوه خبر داد.
ایشان ضمن اشاره به موضوع مهم موج دوم شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و علی الخصوص شهر کیاسر و بخش چهاردانگه بر لزوم راه اندازی کارگاه تولید ماسک برای تهیه ماسک های بهداشتی و توزیع در بین روستاهای بخش چهاردانگه تاکید کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: همه ی مردم باید در تجمعات و رفت و آمدها ماسک بزنند و فاصله های اجتماعی را نیز رعایت کنند.
سرگرد نبوی ادامه داد: کارگاه تولید ماسک در قلعه_سر با قوت و رعایت همه موارد بهداشتی سعی خواهد کرد در جهت تامین ماسک برای اهالی بخش چهاردانگه گام های موثری را بردارد. ایشان در پایان با اشاره به اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی و در نتیجه قطع زنجیره ی انتقال می تواند به کاهش شیوع ویروس کرونا کمک کند، اظهار داشت: این کارگاه به جهت در اختیار قرار دادن آموزشگاه ابتدایی و راهنمایی قلعه سر توسط اداره آموزش و پرورش بخش چهاردانگه و با حمایت ها و مشارکت امام جمعه محترم بخش، شهردار کیاسر، گروه جهادی شهید علوی، مدیریت فرمانده پایگاه بسیج برادران و با همکاری بسیج خواهران روستای قلعه سر راه اندازی شد که از همه ی این عزیزان کمال تقدیر و تشکر را دارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید