کد خبر:12352
پ
koran-salon-thum

پیگیری وضعیت سالن ورزشی مرحوم کردان کیاسر

نقی شریعت نژاد یکی از اعضاء شورای اسلامی شهر کیاسر گفت: شورای اسلامی شهر کیاسر در قبال سالن ورزشی مرحوم کردان هیچ مسئولیتی ندارد.

 

در راستای پاسخگویی به سوالات مطرح شده از سوی بازدیدکنندگان محترم پایگاه خبری چهاردانگه ساری درباره تعطیلی سالن ورزشی مرحوم کردان کیاسر، و پیگیرهای انجام شده از سوی این پایگاه خبری، نقی شریعت نژاد یکی از اعضاء شورای اسلامی شهر کیاسر درباره مشکل بوجود آمده برای این سالن ورزشی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری گفت: سالن ورزشی مرحوم کردان متعلق به اداره تربیت بدنی شهرستان ساری می باشد. شورای اسلامی شهر کیاسر برای رفاه شهروندان در سال گذشته سالن مرحوم کردان را اجاره نموده و توسط نیرویی که از سوی اداره تربیت بدنی معرفی شده بود آن را مدیریت نموده است.

 

عضو شورای شهر کیاسر در ادامه گفت: با توجه به اتمام دوره اجاره سالن ورزشی مرحوم کردان و مشکلات بوجود آمده، شورای اسلامی شهر کیاسر طی نامه ای رسمی به اداره تربیت بدنی شهرستان ساری، ادامه مدیریت این سالن را به اداره تربیت بدنی شهرستان واگذار نموده است.

 

وی در پایان گفت: شورای اسلامی شهر کیاسر در قبال این سالن ورزشی هیچ مسئولیتی ندارد.

 

kordan-salon

سالن ورزشی چند منظوره زنده یاد علی کردان – عکس از موسی صادقی

 

دیدگاه کاربران ۵ دیدگاه
 • حمیدصالحی کیاسری ۱ دی ۱۳۹۳ / ۲۰:۰۴
  0 0

  آقای دلیری رییس اداره ورزش شهرستان ساری لطفـــــــــــــــــاً !!!!!!!مشکل سالن ورزشی شهرکیاسرکه تنها تفریح وسالن ورزشی شهرمون هستش راحل کنید.میلیارد میلیارد پول بپای فوتبالیستهای باشگها دولتی داره هزینه میشه.وهیچ خروجی هم نداره.حالا چرادرب سالن روبروی عده ای جوانان پاک روشنفکربسته ایم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باتشکر

 • ناصر سعیدی کیاسری ۷ دی ۱۳۹۳ / ۱۸:۳۹
  0 0

  لطفا شهامت داشته باشید و نظراتم را نمایش دهید.
  …………………………………………………………………
  چهاردانگه نیوز/ جناب آقای سعیدی. سلام. شهامت به این نیست که هر خواننده ای هر چه نوشت، تایید کنیم. شما در یادداشت های خود، مسئولان و نهادهای بخش چهاردانگه را متهم کرده و سپس خود نیز رآی به مجرم بودنشان داده اید. در حالیکه نه تنها شما، بلکه هیچ کس دیگری حق حکم صادر کردن در باره کسی را ندارد و چنانچه تخلفی را دیده اید می توانید بر اساس اصول قانون اساسی و به عنوان یک شهروند ایرانی در یکی از شعب دادگستری اقامه دعوی کرده و به عنوان شاکی و با ادله و مدارک مستند شکایت نمایید.
  اینکه دم به دم یادداشت بنویسید و هر کسی را متهم کنید و کناهگار بشمارید، روش غلطی است.
  سایت چهاردانگه نیوز بارها اعلام کرده که تابع قانون مطبوعات و قانون فضای مجازی بوده و بخوبی به مسئولیت رسانه ای خود آگاه بوده و از تایید یادداشت هایی که بار مسئولیت قضایی و حقوقی داشته باشد، معذور می باشد.
  امیدواریم با همکاری همه اهالی چهاردانگه بتوانیم برای آبادانی این دیار محروم قدمی برداریم.

 • ناصر سعیدی کیاسری ۱۰ دی ۱۳۹۳ / ۰:۳۲
  0 0

  با سلام مجدد.اولا من هر چه ننوشتم .دوم من به کسی تهمت نزدم و کسی را مجرم نخواندم و نقدی بر شورای شهر کردم.کسی برای کسی حکمی صادر نکرده و من تخلفی را ذکر نکردم.دم دم یاداشت ننوشتم و فقط ۲ تا بود .در ضمن من می توانم نقند یا یشنهاد های دیگری هم بنویسم .بنده حرف خود را با توهین با بی ادبی نرساندم که روشی غلط باشد افکار عمومی بر حرف های من می توانند تصمیم بگیرد.در ضمن بنده به عنوان شهر وند کیاسر چرا نمی توانم بر کار شورای شهر خود نظارت داشته باشم.و البته به نظر من شما جانبدارانه برخورد کردین .و بسیار دوست دارم اسم حضرت عالی را بدانم و سخنی دوستانه با شما داشته باشم.
  تشکر

  • حامد خليلي ازني ۱۰ دی ۱۳۹۳ / ۸:۰۹
   0 0

   ضمن تشکر از آقای ناصر سعیدی. پایگاه خبری چهاردانگه ساری متعلق به عموم مردم فهیم بخش چهاردانگه بوده و وابستگی به هیچ نهادی ندارد و در راستای وظیفه خود و کمک به پیشرفت منطقه تمام نقدهای که از طرف دلسوزان منطقه به پایگاه خبری ارسال می شود را به مسئولین بخش منتقل می نماید. گرچه ممکن است به دلایل خاصی بعضی از آنها را منتشر ننماید. فعلا به همت شما دوستان تمام سعی ما ایجاد همدلی و وفاق بیشتر آحاد مردم شریف بخش چهاردانگه می باشد. تا بتوانیم با افزایش سعه صدر در همه، توان پذیرش نقد سازنده را داشته باشیم.

 • ناصر سعیدی کیاسری ۱۰ دی ۱۳۹۳ / ۱۴:۵۴
  0 0

  با سلام مجدد. بنده نظرات افراد را در سایتتان خواندم و فکر می کنم بنده از بسیاری از افراد آرامتر حرف زدم و انتقاد آنها تند تر بوده. شما علت پخش نکردن نظرم را در این جواب دلایل خاصی خواندین و شاید آرام نگه داشتن جو کیاسر و در صورتی که در مکالمه قبلی بنده را آدمی هر چه نویس خواندید. آقای خلیلی شما دبیر بنده بودید و من برای دبیران خود ارزشی والا قائلم، ولی لحن دو جواب متفاوت است که نشان دهنده آن است که دو نفر متفاوت جواب دادن. به هر حال امیدوارم در جو سنگین کیاسر بتوانید عادلانه و بدون هیچ خط و مشی کار کنید. ولی آنچه معلوم است شما باید از همه ی سلیقه ها در اطراف خود استفاده کنید، زیرا شناخت انسان ها کار سخت و زمان بری است.
  با تشکر
  ……………………………………………….
  پایگاه خبری چهاردانگه ساری:
  جناب آقای ناصر سعیدی همانطور خود مستحضرید همین موضوع در خود کیاسر نزدیک بود جو مثبت ایجاد شده را به هم بریزد. اولا وظیفه همه ما جلوگیری از هر نوع تنش است تا در فضای آرام و منطقی پیگیر کارهایمان باشیم. ما هم به نوبه خود نظرات را به شورای شهر کیاسر انعکاس دادیم و نظرات آنها را هم در سایت درج نمودیم و همچنان پیگیر مشکل سالن بودیم.
  از آنجاییکه بزرگترین مشکل منطقه عدم وجود بعضی از ادارات می باشد تا کارها را پیگیری نماید متاسفانه بعضی از مسئولیت ها نا خواسته به دوش شورای اسلامی می افتد و شورای اسلامی درگیر کارهایی می شود که در حوزه فعالیت آنها نیست. همانطوریکه در مقالات متعدد پیرامون ضرورت تاسیس بعضی از ادارات در بخش چهاردانگه پرداختم، انشا الله با استقرار اداره تربیت بدنی مشکل ورزشکاران منطقه حل شود./ خلیلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید