کد خبر:118183
پ
پیام-تسلیت-وزیر-ارشاد-برای-درگذشت-سه-چهره-فرهنگی-مازندران.jpg

پیام تسلیت وزیر ارشاد برای درگذشت سه چهره فرهنگی مازندران بر اثر کرونا

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،  غضنفر بالی لاشک از پیشکسوتان شعر طبری و ادبیات بومی مازندران، هادی گراییلی دانشجوی دکترای دانشگاه صنعتی شریف و منوچهر ساداتی از فعالان فرهنگی استان مازندران در روزهای گذشته براثر ابتلا ء به ویروس کرونا دار فانی را وداع کردند. دکتر سید عباس صالحی وزیر […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،  غضنفر بالی لاشک از پیشکسوتان شعر طبری و ادبیات بومی مازندران، هادی گراییلی دانشجوی دکترای دانشگاه صنعتی شریف و منوچهر ساداتی از فعالان فرهنگی استان مازندران در روزهای گذشته براثر ابتلا ء به ویروس کرونا دار فانی را وداع کردند.
دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام تسلیتش برای هر یک از این هنرمندان نوشت : درگذشت چهره فرهنگی فرهیخته موجب تالم و تاسف شد. فقدان این هنرمند ارزشمند را به خانواده محترم و عموم علاقه مندان وی تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر و بردباری خواستارم.

بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این استان ۶۲ نفر تاکنون براثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر بیمار مبتلا قطعی نیز در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تحت درمان قرار دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید