کد خبر:132620
پ
5506768_496

پوشاندن تصویر بانوان از روی سنگ قبر‌های آرامگاه رویان/ اعتراض خانواده‌ها/ بی‌اطلاعی شهرداری

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز پوشاندن تصویر بانوان از روی سنگ قبر‌های آرامگاه شهر رویان به صورت خودسرانه و بدون اطلاع دادن به خانواده‌های این درگذشتگان، سبب نارضایتی و انتقاد‌های تعدادی از شهروندان این شهر شد. عصر پنجشنبه که تعدادی از شهروندان رویان برای زیارت اهل قبور و فاتحه‌خوانی بر مزار درگذشتگان خود به آرامگاه این […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز پوشاندن تصویر بانوان از روی سنگ قبر‌های آرامگاه شهر رویان به صورت خودسرانه و بدون اطلاع دادن به خانواده‌های این درگذشتگان، سبب نارضایتی و انتقاد‌های تعدادی از شهروندان این شهر شد.
عصر پنجشنبه که تعدادی از شهروندان رویان برای زیارت اهل قبور و فاتحه‌خوانی بر مزار درگذشتگان خود به آرامگاه این شهر رفتند، با سنگ قبر‌های مخدوش شده‌ای مواجه شدند که تصویر روی آن با رنگ پوشانده شده و مشخص نبود چه فرد یا افرادی اقدام به حذف تصویر از روی آن‌ها کرده بودند.
بی اطلاعی شهرداری از این کار
شهردار رویان امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: آرامگاه شهر رویان تحت نظر هیات امناء مسجد جامع رویان اداره می‌شود.
حسین زاده افزود : مخدوش کردن تصویر بانوان از روی سنگ قبرها ، کار هیات امنا بوده که بدون اطلاع شهرداری این کار انجام شده است.
وی تصریح کرد : این هیات امنا برای انجام این کار پیش از این موضوع را به بعضی از خانواده‌های متوفی‌ها اطلاع داده بود، اما برخی از خانواده‌ها از این موضوع اظهار بی اطلاعی می‌کنند.
شهردار رویان خاطر نشان کرد: برای روشن شدن موضوع، صبح فردا جلسه‌ای با حضور اعضاء هیات امناء مسجد جامع رویان در شهرداری برگزار می‌شود و قرار است تصمیمات مهمی درباره این موضوع و همچنین نحوه اداره این آرامگاه گرفته شود.
منبع:  صدا و سیما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید