کد خبر:112986
پ
پلمب-۱۴-واحد-صنفی-متخلف-در-بهشهر.jpg

پلمب ۱۴ واحد صنفی متخلف در بهشهر 

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی بهشهر از پلمب ۱۴ واحدصنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.  براساس گزارش پایگاه خبری پلیس ابراهیم شجاعی در تشریح این خبر گفت: به‌منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی طرح برخورد با واحدهای صنفی متخلف در دستور کار اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی قرار گرفت. وی تصریح کرد: در اجرای این طرح […]

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی بهشهر از پلمب ۱۴ واحدصنفی متخلف در این شهرستان خبر داد. 

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس ابراهیم شجاعی در تشریح این خبر گفت: به‌منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی طرح برخورد با واحدهای صنفی متخلف در دستور کار اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در اجرای این طرح که به منظور بازدید از واحدهای صنفی، مشاورین املاک، عطاری‌ها، آرایشگاه و پیرایشگاه به اجرا در آمد، ۱۴ واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی و انتظامی پلمب شدند.

فرمانده انتظامی بهشهر هم محوریت اجرای طرح امنیت اجتماعی را برخورد با واحدهای صنفی متخلف غیر مجاز و تضمین سلامت عموم شهروندان اعلام کرد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار با پلیس همکاری کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به این فرماندهی اعلام کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید