کد خبر:105879
پ
هیات-فوتبال-خراسان-دست-پر-از-ساری-رفت.jpg

هیات فوتبال خراسان دست پر از ساری رفت

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور تیم شهروند ساری میزبان هیات فوتبال خراسان در سالن سیدرسول حسینی ساری بود که در این دیدار تیم مهمان با نتیجه هفت بر ۲ پیروز شد و سه امتیاز بازی را کسب کرد. گل های شهروند ساری را در این دیدار […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور تیم شهروند ساری میزبان هیات فوتبال خراسان در سالن سیدرسول حسینی ساری بود که در این دیدار تیم مهمان با نتیجه هفت بر ۲ پیروز شد و سه امتیاز بازی را کسب کرد.

گل های شهروند ساری را در این دیدار رقیه صومعه و نسیم نوازنده به ثمر رساندند و برای تیم میهمان هم سارا شیربیگی (سه گل ) و طناز آرمات و رویا کلاتی هر کدام ۲ گل به ثمر رساندند.

شهروند ساری با این شکست تعداد باخت هایش را در لیگ برتر به ۹ رساند در حالی که تنها یک پیروزی را تا این مدت در کارنامه دارد و در رده یازدهم جدول ۱۲ تیمی لیگ برتر فوتسال بانوان جا گرفته است.

اگر چه مربی تیم شهروند پس از این باخت، حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد، ولی نماینده فدراسیون فوتبال در گفت و گو با ایرنا گفت : بازی جذابیت های خودش را داشت و قضاوت بازی از نظر من بسیار خوب بود.
شکوفه مهینی افزود: اعتراض در بازی همواره وجود دارد اما مهم تیم داوری است که به خوبی سوت زدند.
 وی با بیان اینکه هر ۲ تیم تعامل خوبی داشتند، گفت: ابعاد سالن سید رسول حسینی ساری کوچکتر از اندازه استاندارد است ‌اما تصمیم بر این است که در این سالن مسابقه برگزار شود.

سرمربی تیم هیات فوتبال خراسان هم به ایرنا گفت: شهروند بسیاری از تیم‌ها را در این زمین اذیت کرده و تیم خوبی است.
فاطمه شریف افزود: سالن سید رسول حسینی ساری، زمین خاصی است که به لحاظ ابعاد و جنس کفپوش مشکلانی را ایجاد می‌کند.
 وی گفت : بچه های ما جانانه جنگیدند و گل‌هایی که در بازی هفته گذشته با پارس‌آرا نتوانستیم به ثمر برسانیم امروز جبران شد.

شریف افزود : با وجود هفت گلی که زدیم ضمن احترام به تیم شهروند، گل های بیشتری می‌توانستیم بزنیم که با درخشش دروازه‌بان شهروند و بدشانسی ما در گل زدن و توپ‌هایی که به تیر خورد، نتوانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد : تاکنون همه بازی‌ها طبق نظم و زمان‌بندی مناسب برگزار شده و از این نظر باید به سازمان لیگ فوتبال تبریک بگوییم .  فقط انصراف تیم ستارگان ورامین از مسابقات، جدول مسابقات را به هم ریخت و به ما ضرر مالی وارد کرد و همه تیم‌ها متضرر شدند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال با اظهار این که اگر این انصراف نبود عیب و نقص لیگ به حداقل می‌رسید ، گفت : تا زمانی که نتوانیم پوشش رسانه‌ای برای فوتسال و سایر ورزش‌های بانوان داشته باشیم نمی‌توانیم حامی مالی جذب کنیم.

شریف افزود : چند حامی مالی هم که الان وجود دارند به مرور زمان منصرف می‌شوند چرا که هزینه می‌کنند اما دیده نمی‌شوند و عایدی ندارند.

وی با طرح این پرسش که بازی‌ها با حجاب کامل بازیکنان برگزار می‌شود و چه اشکالی دارد بخش‌هایی از مسابقه پخش شود؟، گفت: سال گذشته برنامه ۲۰۲۰ مسابقات فوتسال بانوان را پخش می‌کرد و استقبال حامیان مالی خوب بود امیدواریم دوباره این مسابقات پوشش داده شود تا اسپانسر منصرف نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194