پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

هویت ۷ شهید غواص استان مازندران مشخص شد

با مشخص شدن زمان تشییع پیکرهای مطهر ۳۰ شهید گمنام و غواص دوران دفاع مقدس، هویت ۷ شهید غواص استان مازندران مشخص شد.

0

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از تسنیم،پیکرهای مطهر 7 شهید غواص به همراه 23 شهید گمنام و خط‌شکن دوران دفاع مقدس مازندران در روزهای 14 تا 20 مردادماه 94 در شهرهای مازندران تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

 

بر اساس اعلام بنیادشهید و امور ایثارگران مازندران، پیکرهای مطهر شهدای غواص و دوران دفاع مقدس مازندران، در همه شهرستان‌های غربی تا شرقی مازندران تشییع و تمامی 43 شهید گمنام و غواص استان‌های مازندران و گلستان در روز 20 مرداد همزمان با شهادت امام جعفر صادق در ساری تشییع خواهد شد.

 

پیکر مطهر 13 شهید گمنام از 43 شهید تشییع شده در شهرهای مازندران, پس از تشییع در مازندران در گلستان تشییع و خاکسپاری می‌شوند.

 

در روزهای شنبه و یکشنبه مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در منزل شهدای غواص آماده تشییع حضور و با عوامل مستندساز شبکه تبرستان اقدام به تولید ویژه برنامه ای در حوزه زندگینامه این شهدا از خانواده‌های بزرگوار این شهدا تولید و پخش خواهند کرد.

 

قرار است در این ایام پیکر مطهر شهید غواص محمد صادق معلمی اهل شهر ساری در زادگاهش مرکز مازندران تشییع شود.

 

پیکر مطهر شهید منصور مهدوی نیاکی و سید حسن فاطمی نیز در ایام ذکر شده در شهرستان آمل تشییع می‌شود.

 

شهید مسلم رسولی کناری دیگر شهید شناسایی شده غواص مازنی بوده که پس از سال‌ها دوری از وطن، بر روی دستان همشهریان و مردم قدرشناس فریدونکنار تشییع و خاکسپاری می‌شود.

 

پیکر مطهر شهید غلامرضا اسدی دیگر شهید غواص دوران دفاع مقدس در شهرستان نوشهر و شهید سید رضا میرفاضلی نیز در شهرستان چالوس تشییع می‌شود.

 

مازندران در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بیش از 10400 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.