پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

هدایای مومنانه مادران شهدای مدافع حرم به نیابت از شهدای مدافع سلامت

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سیزدهمین مرحله از اهدای کمک‌های معیشتی خیریه ۱۱۰ امام علی (ع) در ماه مبارک رمضان و همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) به تعداد ۱۱۰ بسته تهیه و توزیع شد.

 

این بسته‌ها در منزل شهید عباسعلی نیرین از ساری، با حضور مادر شهید و خانواده شهدای شهر ساری جمع‌آوری شد تا اقدام به توزیع صورت بگیرد.

 

عقیله ملازاده مادر شهید محمود رادمهر و رئیس لشکر مردمی حضرت زینب(س) مازندران در حاشیه توزیع این بسته‌ها در گفت‌وگو با فارس در این زمینه اظهار کرد: این سیزدهمین دوره ارسال کمک‌ها به نیازمندان به لطف شهدای شهر ساری است که در  این دوره بیش از ۶۵ میلیون تومان هزینه صرف خرید این بسته‌ها شد و ۱۳ گوسفند قربانی هم داشتیم.

 

وی افزود: از سال ۱۳۹۷ تاکنون مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان صرف خریداری بسته‌ها در این خیریه شده است‌، که بین خانواده‌های نیازمند شناسایی شده توزیع شد.

ملازاده خاطرنشان کرد: همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) در مجموعه خیرین خیریه ۱۱۰ امام علی (ع) با توجه به فرمایش مقام رهبری، این کمک‌های مؤمنانه را که هر بسته با نام شهدای مدافع  سلامت و مدافع حرم مزین شدند در اردیبهشت مقاومت به نیازمندان اهدا خواهیم کرد.

 

مادر شهید رادمهر اعلام کرد: دکتر غلامعلی معنویان،  دکتر مجتبی عابدیان، سید عظمت موسوی و آریا سیکارودی از شهدای مدافع سلامت و محرمعلی مرداخانی، روح الله صحرایی  از شهدای حرمی هستند که این بسته‌ها این بار به نیابت از این شهیدان توزیع خواهد شد.

 

 

وی یادآور شد: هزینه مراسم یادبود هر یک از این شهیدان در راه کمک‌های مؤمنانه صرف خواهد شد، در هر یک از این بسته‌ها اقلامی شامل برنج، گوشت ماکارانی، نخود و لوبیا، رب گوجه، آرد، قند، شکر،  پنیر و به همراه گوشت گوسفندی و بسته‌ فرهنگی شامل ماسک و مواد شوینده، گلاب بعلاوه وصیت‌نامه شهید محمود رادمهر وجود دارد.

 

 

ملازاده در پایان گفت: در دنیا هیچ ملتی هم‌چون مردم ایران برای انجام همدلی تا این حد پای کار و آتش به اختیار نیستند، وظیفه ما توجه به فرمان رهبر انقلاب است، همه ما موظفیم در حد توان در این ایام سخت، لبخند کوچکی بر لبان افراد در خانواده‌های دچار آسیب بیاوریم، امیدوارم کسانی که توانمند هستند در این کار خیر سهیم شوند.

  /۸۶۰۴۸/ج/و

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.