پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

نگاه جریان ساز در فعالیت های فرهنگی ایجاد شود

0

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام روح الله اسدی کیادهی بعدازظهر پنجشنبه در نشست با جمعی از فعالان فرهنگی و جوانان انقلابی ساری، بر هم افزایی بیشتر در جهت تقویت برنامه‌های فرهنگی ستاد نماز جمعه مرکز استان تاکید کرد وگفت: رویکرد امروزه دفتر، بهره مندی از همه ظرفیت‌ها به خصوص ظرفیت جوانان انقلابی در جهت تقویت دینی و فرهنگی استان در همه عرصه است که باید با تقویت این جوانان و اعتماد بخشی به آنان این امر تحقق یابد.

وی افزود: در سه ماهه اخیر در دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان تلاش شد با ارزیابی برنامه‌ها، ساختار سازی مناسب برای برنامه ریزی درست و دقیق در راستای کسب مطالبات مردم استان و زیر ساخت‌های لازم برای دریافت پاسخ لازم مسئولان در رفع این مطالبات مردمی، فراهم شود.

مشاور و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان، نمازجمعه و وجود مصلی امام خمینی (ره) ساری را یکی از مراکز فرهنگی مناسب در مرکز استان عنوان کرد و اظهار داشت: مصلی امام خمینی (ره) مرکز استان در دوران دفاع مقدس محل اعزام جوانان رزمنده به جبهه بود و امروز به دلیل قرار گرفتن در مرکز استان باید مرکز فرهنگی و تربیتی دینی ویژه برای نسل جدید انقلاب باشد.

حجت الاسلام اسدی کیادهی از اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در ستاد نمازجمعه مرکز استان خبر داد و بیان داشت: نگاه جریان ساز و نماد ساز در حوزه نماز جمعه مرکز استان با حضور جوانان و فعالان فرهنگی حاکم خواهد شد که انشالله با فراهم ساختن زیر ساخت‌های فیزیکی، در مصلی ساری شاهد برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در ستادنماز جمعه مرکز استان خواهیم بود.

گفتنی است در این هم اندیشی بیش از ۵۰ نفر از فعالان فرهنگی و مذهبی و مسئولان هیئات مذهبی به بیان دیدگاه‌ها و نظرهای خود پرداختند.

کد خبر 4907987
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.