کد خبر:130385
پ
3432100.jpg

نرخ گذاری حمل کالا در مازندران تغییر کرد

عباسعلی نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر از ابتدای طرح توزیع لاستیک تاکنون تعداد ۸۸ هزار و ۴۰۸ حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل عمومی بین شهری این استان با نرخ دولتی توزیع شد. وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات مستمر در جهت برون‌رفت از مشکلات رانندگان اظهار داشت: رانندگان متقاضی لاستیک از طریق […]

عباسعلی نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر از ابتدای طرح توزیع لاستیک تاکنون تعداد ۸۸ هزار و ۴۰۸ حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل عمومی بین شهری این استان با نرخ دولتی توزیع شد.

وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات مستمر در جهت برون‌رفت از مشکلات رانندگان اظهار داشت: رانندگان متقاضی لاستیک از طریق کانون انجمن‌های صنفی کارگری مسافری و باری استان و بر اساس پیمایش و کارکرد وسیله نقلیه خود به دفاتر عاملین فروش لاستیک معرفی می‌شوند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران عنوان کرد: باید به رانندگان در هرجای استان این اطمینان خاطر را بدهیم که در حوزه تأمین لاستیک با قیمت مصوب و دولتی دغدغه‌ای نداشته باشند.

نجفی تصریح کرد: سهمیه لاستیک تخصیصی در هر استان بر اساس نیازسنجی انجام شده و تعداد ناوگان استان تعیین و از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت به این اداره کل اعلام و با هماهنگی انجمن‌های صنفی رانندگان در بین متقاضیان توزیع می‌شوند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران در ادامه اظهار داشت: در نشست تخصصی مسئولان سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، رئیس کانون رانندگان و دبیر انجمن صنفی کامیونداران کشور و نمایندگان فنی آنان نیز، نرخ شاخص بر مبنای هر تن _ کیلومتر و ضرایب تطبیق مسافت مشخص و به استان‌ها اعلام گردید.

وی از اجرای طرح نرخ گذاری حمل کالا بر اساس تن-کیلومتر خبر داد و گفت: طرح مذکور با رعایت تمامی دستور العمل ها در استان در حال انجام است.

کد خبر 5023763

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194