پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

معاون وزیر اقتصاد ‌استعفا داد

علی اصغر یوسف نژاد، معاون پارلمانی وزیر اقتصاد به‌منظور شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از مسئولیت خود در وزارت اقتصاد و دارایی استعفا داد.

4

 

139207041218398461250403به گزارش چهاردانگه نیوز به نقل از تسنیم، علی اصغر یوسف‌نژاد با تایید خبر استعفایش  اظهار داشت: در دوره‌های پنجم و هشتم مجلس شورای اسلامی نماینده بودم و بنا دارم در انتخابات مجلس دهم نیز از حوزه انتخابیه ساری و میاندورود، کاندیدا شوم.

 

یوسف‌نژاد در دوره هشتم مجلس، عضو کمیسیون‌های صنایع، آیین نامه داخلی، اصل 44 و عضو هیئت رییسه کمیسیون تلفیق برنامه پنجم و بودجه بوده است.

 

یوسف‌نژاد از مهرماه سال 92 با حکم طیب‌نیا به عنوان معاون پارلمانی وزیر اقتصاد انتخاب شده بود.

 

منصور علی زارعی، فرماندار پیشین ساری نیز با اعلام حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پس از سه سال از اداره کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس خداحافظی کرد.

4 نظرات
 1. شعبان وفایی نژاد -برای انتشار می گوید

  ایکاش مازندران ، لرستان بود:
  تمسخر فرهنگ تنها ابزار رسانه ملی برای شادی مردم
  *************************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  با درود و ابراز احترام به شجاعت و غرور اهالی شریف استان لرستان و اهالی غیور آذربایجان و آذری زبان ها که به هیچ عنوان اجازه ندادند فرهنگ – ادب – رفتار و لهجه و زبان آنها مورد تمسخر هنرمندان فرهنگ کش رسانه ملی قرار بگیرد اما چند سالی است که برنامه مضحک و ضد فرهنگی سریال سراسر توهین آمیز پایتخت برای دقایقی تأمین کننده خنده مردم کشورمان است و تهیه کنندگان این برنامه هر ساله با استمرار تولید آن فرهنگ غنی و بالای مردم مازندران را به راحتی مورد تمسخر قرار می دهند . اگرچه مسئولین مازندران از علما یا رجال سیاسی و فرهنگی و نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری و اعضای شوراهای شهرها در برهه ای نسبت به ساخت و پخش این برنامه اعتراضاتی را وارد کرده اند و حتی کار به جایی رسده که حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی این اعتراض را علنی کردند اما متأسفانه برخی از رجال سیاسی و فرمانداران برخی از شهرها مفتخر به پادو و یا تدارکاتچی این سریال شدند و در پشت صحنه تهیه این مجموعه موهن ، اقدام به تهیه تدارکات لازم برای تهیه کنندگان و دست اندرکاران این رسال می کنند .
  بسیاری از هنرمندان و مورخین و مدعیان پاسداری از فرهنگ و زبان مردم مازندران به جهت اینکه مورد خشم و ممنوع التصویر نشوند به هیچ عنوان معترض این سریال مضحک نشدند و سکوت را بهترین روش در عاقبت اندیشی پیشه کردند . متأسفانه در این سریال بازهم ورزش و اهداف ورزشی در کنار یکدیگر مورد اهانت خاص قرار گرفت .
  زمان مخابره:48/8-5 تیر

 2. علی علی نژاد تیلکی می گوید

  سلام. طاعات قبول. ضمن احترام به جناب آقای وفایی نژاد، با یشان موفق نیستم و پخش سریال را مفید می دانم.

 3. ذکریا جهان ارای می گوید

  بانظرایشان کاملا موافقم سریالی بی محتوا ضعیف که بانشانه گرفتن سنت اداب وگویش و…قصد پرکردن اوقات من مازندرانی دارد درعجبم از سکوت مسئولین مربوطه

 4. اتابک می گوید

  بادرود . سریال پایتخت تمام اداب ورسوم فرهنگ غنی مازندران .لهجه شیرین مازنی را به تمسخر گرفته وحتی در تهران بعد از پخش سریال پایتخت ودر هرجا ومکانی میشینن از سریال پایتخت برای همدیگر تعریف میکنند وکلی هرهر کرکر میکنند . نقی معمولی که نقش مازندرانی رابازی میکنه فرد مازندرانی را بی سواد . دارای شخصیت باسطح فرهنگ پایین . نشان میدهند ولی خانمش راکه به اصطلاح تهرانی میباشد فردی باکلاس باسواد نشان میدهند . مسولین محترم استان هم که سکوت کرده اند . اگر صداوسیما براش فرقی نمیکنه یک سریال هم از تهران ومردمان تهرانی بسازه جای جای مازندران بهشته واین تهرانیها چون از خودشون چیزی برای گفتن ندارند فقط وفقط در پی تمسخر دیگران ازهر نژاد وقومی هستند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.