کد خبر:11506
پ
yadvareh-shohada-chayardangeh-thum

مراسم تجلیل از خادم الشهدا بخش چهاردانگه برگزار شد

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، مراسم تجلیل از خادم الشهدای بخش چهاردانگه طبق دعوت قبلی در ساعت ۱۰ صبح امروز پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ در سالن آمفی تئاتر آموزش فنی و حرفه ای کیاسر با حضور بخشدار و مسئولین بخش، بسیجیان، اهالی رسانه برگزار گردید. این مراسم با تلاوت قرآن کریم ، […]

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، مراسم تجلیل از خادم الشهدای بخش چهاردانگه طبق دعوت قبلی در ساعت ۱۰ صبح امروز پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ در سالن آمفی تئاتر آموزش فنی و حرفه ای کیاسر با حضور بخشدار و مسئولین بخش، بسیجیان، اهالی رسانه برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت قرآن کریم ، سرود ملی جمهوری  اسلامی و مداحی مداح اهل بیت آقای شیخی آغاز شد.

ابتدا سرگرد پاسدار سلمان حمزه ای فرمانده مقاومت بسیج کیاسر ضمن خیر مقدم به حضار شرکت کننده در مورد اهداف برگزاری این مراسم و همچنین چگونگی اجرای آن در مدت کوتاه توضیحاتی ارائه  و از تمام کسانی که در برگزاری این مراسم شکوهمند تلاش شبانه روزی  نمودند قدر دانی نمود.

 

آقای اسماعیل امینی بخشدار چهاردانگه ضمن تشکر از عوامل اجرایی برگزاری یازدهمین یادواره ۱۹۵ شهید بخش چهاردانگه گفت: این حداقل کاری است که ما می توانیم برای بزرگداشت مقام شهدا انجام دهیم.

بخشدار چهاردانگه گفت با توجه به فرصت اندک برگزاری این مراسم به علت تغییر میزبانی از روستای ایول به شهر کیاسر ،تمام افراد از جان و دل مایه گذاشتند تا ما بتوانیم این مراسم را در خور شآن شهدا بزرگوار بخش چهاردانگه برگزار نمایم.

 

سپس آقای سیدی مسئول ستاد یادواره مرکزی شهدای بخش جهاردانگه با توجه به ماه محرم در باره مقام والای شهدا مطالبی ایراد نمود.

ایشان به نقل از مقام معظم رهبری  گفت : شهدا امامزادگان آینده ما هستند.

مسئول ستاد یادواره شهدای بخش چهاردانگه گفت در تمام کشور ها مردم برای کشته شدگان ملی ارزش فوق العاده ای قایل هستند. چون در نگاه دینی ماه شهدا جایگاه رفیعی دارند ما باید این مراسم ها را هرچه باشکوه تر برگزار نماییم. ایشان از زحمات تمام دست اندکاران برگزاری یازدهمین یادوراه ۱۹۵ شهید بخش چهاردانگه  تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

در پایان این  مراسم با اهدای لوح یاد بود و هدیه ، از  زحمات خادم الشهدای بخش چهاردانگه تجلیل به عمل آمد.

 

لازم به یاد آوری است  یازدهمین یادواره بزرگداشت سرداران و ۱۹۵ شهید بخش چهاردانگه در مورخه ۱۷ مهر ۱۳۹۳ با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور  در شهر کیاسر برگزار گردید. و میزبان دوزدهمین یادواره بزرگداشت ۱۹۵ شهید بخش چهاردانگه به میزبانی روستای اروست قدمگاه مقام معظم رهبری برگزار می گردد.

کلیدواژه : چهاردانگه
دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • عمادی ۱۳ آذر ۱۳۹۳ / ۲۰:۵۰
  0 0

  ممنون از اطلاع رسانی ولی حداقل می نوشتید از کیا تقدیر شد
  خبر به نظر من ناقصه
  ————————————
  پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، چون تعدادافراد تقدیر شده خیلی زیاد بود به همین دلیل فقط به کلیت اخبار اکتفا شده است.

 • عمادی ۱۴ آذر ۱۳۹۳ / ۰:۴۷
  0 0

  از این لحاظ میگم خبرتون ناقصه چون خبر داشتم از سایتتون تقدیر شده ولی اصلا درج نکردید این اشتباهه بالاخره زحمت کشیدید و از سایتتون تقدیر شده

 • سلطانی ۱۵ آذر ۱۳۹۳ / ۰:۴۰
  0 0

  سلام با تشکر سعی شود صحیح از کلمات استفاده شود وقتی می نویسید از خادم الشهدا تقدیر شد یعنی از یک خادم خاص تقدیر شد اگر جمعی بودند باید بنویسید «از خدام الشهدا تقدیر شد.»
  ——————————————–
  چهاردانگه نیوز. با تشکر از دوست گرامی جناب سلطانی، عنوان همان بود که دست اندرکاران برای مراسم انتخاب تجلیل از زحمت کشان یادواره انتخاب نموده بودند و چهاردانگه نیوز به انتشار اخبار آن پرداخت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید