کد خبر:127352
پ
۱۳۹۸۰۹۲۱۰۰۰۵۹۱_Test_PhotoN.png

مدیرکل منابع طبیعی مازندران ـ ساری تغییر کرد

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری تغییر کرد. آیین تودیع سید محسن موسوی‌تاکامی و معارفه اسحاق عطایی مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران فردا سه‌شنبه ۱۴ مردادماه ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران برگزار می‌شود. […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری تغییر کرد.

آیین تودیع سید محسن موسوی‌تاکامی و معارفه اسحاق عطایی مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران فردا سه‌شنبه ۱۴ مردادماه ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران برگزار می‌شود.

اسحاق عطایی سابقه مدیرکلی منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه نوشهر را در کارنامه خود دارد.

موسوی‌تاکامی مدیرکل سابق منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران از ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ این مسؤولیت را برعهده داشته است.

به گزارش فارس، طی دو هفته اخیر حواشی بسیاری از جنگل‌های آق‌مشهد گرفته تا قله دماوند در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران وجود داشت که حسینعلی خادمی متولی موقوفه آق‌مشهد ساری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از صدور مجوز بهره‌برداری از جنگل‌های آق‌مشهد توسط موسوی‌تاکامی ساری پرده برداشت. (اینجا بخوانید)

با توجه به حواشی اخیر در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران، تغییر این مدیرکل شائبه‌های بسیاری را در اذهان عمومی به‌وجود آورده است که مسؤولان امر باید پاسخگوی آن باشند.

 /۸۶۰۳۱/غ


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید