پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

مدت زمان انتقال زباله ساری به چهاردانگه طولانی شد/ضرورت تامین اعتبار دستگاه زباله‌سوز

رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه از روزی می‌ترسیم که معضل زباله موجب نارضایتی گسترده مردم شود، گفت: قرار شده بود زباله ساری به مدت ۶ ماه به منطقه پشت‌کوه چهاردانگه انتقال داده شود که از این مدت سال‌ها می‌گذرد.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از فارس، علیجان شمشیربند ظهر امروز در جلسه شورای اداری مرکز مازندران اظهار کرد: ساماندهی نشدن زباله معضل اساسی ساری است و این مسئله گریبان مازندران را می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه از روزی می‌ترسیم که این معضل موجب نارضایتی گسترده مردم شود، افزود: قرار شده بود زباله ساری به مدت ۶ ماه به منطقه پشت‌کوه انتقال داده شود که از این مدت سال‌ها می‌گذرد.

 

رئیس شورای شهر ساری با اعلام اینکه دستگاه‌های نیروگاه زباله‌سوز تامین شد و در محل مستقر است اما با مشکل ایجاد ساختمان روبه‌رو هستیم، ادامه داد: اجرای فاز دوم پارک ملل نیز تا حدودی نیمه‌تعطیل است و زمین‌های این پارک هنوز به شهرداری واگذار نشده است.

 

این مسئول با بیان اینکه پروژه‌های عمل‌گرایی شهرداری و شورای شهر ساری زبانزد همه مردم است، گفت: همه مردم اجرای پروژه‌های عمرانی در ساری را احساس می‌کنند.

 

1 نظر
  1. اتابک می گوید

    بادرود. تعجبم چرابزرگان چهاردانگه هیچ اعتراضی نمیکنند به این اقا . بعد ازده سال تازه این بنده خدا یادش افتاده که مدت زمان داره طولانی میشه اقای شمشیربند ومسولین ساری اگر یک شب فقط یک شب اشغال جلوی درب منزل شمارانبرند چیکارمیکنید چه بلایی سر مسولین مربوطه می اورید انوقت ده سال اشغال رادرمنزل ما چهاردانگه ما میریزید ودراخرهم فقط جلسه بی نتیجه میگذارید . اقا مردم واکوسیستم منطقه درحال نابودی میباشند . فکرکنم روزی که این کارخانه زباله سوز راه بیفتد فرداش اعلام میکنند به دلیل فرسودگی دستگاهها کارخانه تعطیل شد . خدا مگراینکه خودت حق این محرومان رابستانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.