کد خبر:131641
پ
13990706001173_Test_PhotoN.jpg

لغو محدودیت یک‌طرفه محورهای هراز و کندوان/ تأکید بر پرهیز از سفر

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای شمال به‌صورت پرحجم است. وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در مسیرهای شمال هستیم که این موضوع موجب افزایش حجم ترافیک در مسیرهای خروجی شمال می‌شود. […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای شمال به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در مسیرهای شمال هستیم که این موضوع موجب افزایش حجم ترافیک در مسیرهای خروجی شمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: محور هراز صبح امروز به‌دلیل ریزش سیلاب در کیلومتر ۵۰ مسیر مسدود شد که باتوجه به بازگشایی مسیر باز شد.

این مسؤول در ارتباط با آغاز محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، اظهار کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ، جمعه و شنبه در محور هراز ممنوع است.

قدمی خاطرنشان کرد: محورهای هراز و کندوان قرار بود از فردا تا روز شنبه یک‌طرفه شود که این محدودیت لغو شد و تردد به صورت دوطرفه در این محورها در جریان خواهد بود.

وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد تمامی تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تاکید ما به رانندگان پرهیز از سفر و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است.

 /۸۶۰۳۴/ج/و


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194