کد خبر:135528
پ
لغو محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان

لغو محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای به‌صورت خلوت در برخی مقاطع است. وی افزود: با توجه به ورودی‌هایی که طی روزهای گذشته به استان شاهد بودیم بحث محدودیت‌های ترافیکی در دستور کار قرار گرفت. رئیس پلیس راه […]

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای به‌صورت خلوت در برخی مقاطع است.

وی افزود: با توجه به ورودی‌هایی که طی روزهای گذشته به استان شاهد بودیم بحث محدودیت‌های ترافیکی در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه قرار بود محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه شود، تصریح کرد: با توجه به شرایط عادی ترافیک هنوز محدودیت یک‌طرفه در این محور اعمال نشده و به عبارتی لغو شده است.

این مسؤول بیان کرد: تردد تمامی تریلی و کامیون در محور سوادکوه و تردد تمامی کامیون و کامیونت نیز تا ساعت ۲۴ امشب در محور هراز ممنوع اعلام شد.

قدمی یادآور شد: از لحاظ جوی شاهد بارش برف در محورهای هراز و کندوان هستیم که تاکید ما به رانندگان تجهیز خودروهل به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ است.

وی خاطرنشان کرد: در زمان بارش‌ها احتمال ریزش و رانش به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان مازندران بالا است که در این راستا توصیه پلیس به رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری است.

 /۸۶۰۳۴/ج/یلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194