کد خبر:112731
پ
قدرت-موشکی-ایران-حامیان-استکبار-در-منطقه-را-ناامید-کرد.jpg

قدرت موشکی ایران حامیان استکبار در منطقه را ناامید کرد

سردار رمضان شریف پنجشنبه شب در هیجدهمین یادواره ۴۶ شهید دهستان گنج افروز شهرستان بابل که با محوریت گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی برگزار شد ، افزود : کشورهای منطقه که به کمک آمریکا بسیار امیدوار بودند ، قدرت موشکی ایران در تخریب پایگاه آمریکا در عین الاسد امیدهای آنها را نقش […]

سردار رمضان شریف پنجشنبه شب در هیجدهمین یادواره ۴۶ شهید دهستان گنج افروز شهرستان بابل که با محوریت گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی برگزار شد ، افزود : کشورهای منطقه که به کمک آمریکا بسیار امیدوار بودند ، قدرت موشکی ایران در تخریب پایگاه آمریکا در عین الاسد امیدهای آنها را نقش برآب کرد.

وی ادامه داد : کشورهای منطقه به این باور رسیده اند که وقتی آمریکا نمی تواند از پایگاه نظامی خودش دفاع کند ، چگونه قدرت دفاع از کشورهای منطقه را می تواند داشته باشد.

مسئول روابط عمومی سپاه گفت : انتقام موشکی ایران ابهت آمریکا را شکست و دنیا بهخوبی دید که موشک های سپاه با چه قدرت و نظم انتقام کوچکی از خون سردار گرفت.

وی بیان داشت: انتقام اصلی خون سردار حاج قاسم سلیمانی خروج آمریکا از منطقه و آزادی کشورهای اسلامی در بند استکبار است.

سردار شریف با بیان این که ” حاج قاسم سلیمانی هیچ وقت از رهبری مایه نمی گذاشت بلکه تمام تلاشش بر این بود که منویات رهبری را به درستی اجرا کند ” ، گفت : حاج قاسم سلیمانی با هوشمندی تلاش می کرد همه را زیر چتر ولایت جمع کند و برای تحقق این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نمی کرد.

وی افزود : آن چیزی را که جوانان امروز باید از حاج قاسم بیاموزند احترام به پدر و مادر و برخورد درست با بستگان و مردم بوده است و این خصوصیت بارز سردار به عنوان یک مبنا ستودنی است.

سخنگوی سپاه گفت : شهادت سردار سلیمانی رستاخیزی  ایجاد کرده است که در مراسم تشییع پیکر مطهرش در پنج شهر اهواز، تهران، مشهد، قم و کرمان تعداد ۲۵ میلیون جمعیت حضور یافتند که این امر نشانگر اخلاص سردار سلیمانی بوده است.

وی افزود : بعد از شهادت سردار سلیمانی جبهه مقاومت انگیزه بیشتری پیدا کرده است و ما به شهدا اطمینان می دهیم که راه آنان را ادامه دهیم.

در یادواره ۴۶ شهید دهستان گنج افروز بابل از کتاب ” گنجینه ایثار ” که شامل وصیت نامه و عکس های ۴۶ شهید گنج افروز است ، رونمایی شد.

شهرستان بابل یکهزار و  ۴۷۷ شهید تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید