پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

قتل با اسلحه شکاری در ساری/‌اختلافات خانوادگی علت اصلی این جنایت

قتل با اسلحه شکاری در ساری/‌اختلافات خانوادگی علت اصلی این جنایتفردی با تفنگ شکاری ‌در درگیری و تیراندازی در پشت هتل مازندران فردی را به نام «سلیمان ـ م» مورد اثابت تیر قرار داد

0

 

پایگاه خبری چهاردانگه، وقوع قتل با تفنگ شکاری از یکی از پر بحث‌ترین موضوعات اجتماعی در چند روز اخیر در مرکز مازندران بود.

 

با پیگیری‌های مکرر فارس برای اطلاع‌رسانی شفاف در این زمینه رئیس پلیس آگاهی استان مازندران درباره قتل انجام شده، گفت: عصر سه‌شنبه ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه ‌در پی کسب خبری از پلیس ۱۱۰ شهرستان ساری مبنی بر وقوع درگیری و تیراندازی در پشت هتل مازندران ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ به محل حادثه اعزام شدند.

 

احمدرضا رستمی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی اولیه دریافتند فردی به نام « علی ـ پ» ۲۶ ساله با سلاح شکاری فردی به نام «سلیمان ـ م» را مورد اثابت تیر قرار داد و از قفسه سینه مصدوم کرد.

 

وی با اشاره به اینکه با حضور اورژانس مصدوم فوری به بیمارستان منتقل شد، تصریح کرد: مصدوم در ساعت ۲۲ و ۵۲ دقیقه همان روز  به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان جان باخت؛ با وقوع قتل متهم و عامل تیراندازی دستگیر شد.

 

رستمی گفت: بعد از تحقیقات و بازجویی پلیس، علت درگیری و تیراندازی را اختلاف خانوادگی بود

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.