پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فوری | سانحه تلخ برای سامان فلاح / عکس

در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ متاسفانه سامان فلاح ستاره ملی‌پوش پیکان دچار سانحه شد.

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، متاسفانه سامان فلاح ستاره ملی‌پوش چهاردانگه ای تیم فوتبال پیکان در آخرین روزهای سال 1401 دچار سانحه شد.

این بازیکن چهاردانگه ای که جزو ستاره‌های دعوت‌شده به کمپ نوروزی تیم ملی هم بود، بعد از مصاف با آلومینیوم چند روزی از کادر فنی مرخصی گرفت تا راهی ساری شود و پیش از نوروز کنار خانواده باشد اما شب گذشته و در مسیر بازگشت، به علت تصادف شدید رانندگی، دچار سانحه شد و به بیمارستان انتقال یافت.

بعد از حادثه پیش آمده، باشگاه پیکان بلافاصله اقدامات لازم برای انتقال این مدافع ملی‌پوش از بیمارستان شهرستان دماوند به تهران را انجام داد. اگرچه بر اثر حادثه پیش آمده بخش‌هایی از سر و صورت این بازیکن بخیه خورده و بدن او دچار کوفتگی شدید و زخم است اما بعد از عکس‌برداری مشخص شد که خوشبختانه او شکستگی ندارد.

طبق اعلام پزشکان حال عمومی کاپیتان فلاح خوب ارزیابی شده اما برای چند روز باید تحت مراقبت‌های پزشکی قرار بگیرد.

باشگاه پیکان در این خصوص نوشته است: “این حادثه، شانس حضور در اردوی پیش‌روی تیم ملی را گرفت و برای مدتی، سامان را از تمرین و بازی‌های پیکان دور کرد اما مطمئنا با طی کردن روند درمانی و با توجه به شناختی که از روحیه و توانایی‌های این بازیکن داریم، دعا می‌کنیم سامان را به سرعت در تمرینات پیکان ببینیم.”

1833026

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.