پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

فوری/ تصادف مرگبار در کیلومتر ۵ جاده ساری – کیاسر+ تصاویر

2

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، در ساعت ۳۰ :۱۵ ، امروز چهارشنبه اول مهر ماه ۱۳۹۴ ، یک دستگاه ماشین پژو پارس به علت سرعت بالا و عدم کنترل در اثر برخورد با دیوار بتنی وسط جاده ، دو نفر در دم جان دادند. این تصادف باعث ترافیک شدید در جاده ساری – کیاسر در محدوده پهنه کلا شده است. یکی از مصدومین این حادثه به بیمارستان عزام شد که در بیمارستان جان داد.

 

جان داده های این تصادف دلخراش یک مادر  و پسر از روستای پهندر دودانگه بودند.

 

با کشته شدن این سه نفر،  تعداد کشته های جاده ساری – کیاسر در سال جاری به ۲۰ نفر رسید.

 

یکی از مهمترین خواسته های مردم بخش های دودانگه، چهاردانگه و کلیجانرستاق  در سفر استانی رییس جمهور ، تعریض جاده ساری – کیاسر می باشد. این جاده مهم که حلقه اتصال شمال به شرق و جنوب کشور می باشد، جاده ای غیر استاندار می باشد که به جاده مرگ شهرت پیدا کرده است.

 

tasodof-94-7-1-2

tasodof-94-7-1-1

2 نظرات
  1. احمد کفشگر کیاسری می گوید

    با سلام واحترام :خدا رحمت کند درگذشتگان این حادثه را .همه ما می دانیم جاده ی کیاسر خطر ناک است وبه جاده ی مرگ شهرت یافته است پس بی احتیاطی رانندگانی که خودشان به طرف مرگ می دوند وبا سرعت بالا وعدم احتیاط خاطر هر مسلمانی را خدشه دار می کنند در کجا قرار می گیرد ؟!

  2. سرور می گوید

    دایی جون خدا رحمتت کنه خیلی واسه رفتنت زود بود خدا به همه ی ما صبر بده مخصوصا به خونوادت.انشاالله مسئولین توو اون دنیا جوابه این سهل انگاریشونو از خدا میگیرن که اینطوری یه خونوادرو به نابودی میکشونن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.