کد خبر:17468
پ
arm

شناسایی مهمترین مشکلات شهری و ارائه راهکار

فراخوان شهرداري كياسر جهت استفاده مطلوب از ظرفيت هاي فكري صاحب نظران ،كارشناسان ، اساتيد حوزه و دانشگاه ، خبرنگاران و هنرمندان  شهر و منطقه  كه در شهر كياسر و جاي جاي كشور عزيز ايران سكونت دارند،  در شناسايي مهم ترين مشكلات شهري و ارائه راهكار و پيشنهاد لازم  و هرگونه ظرفيتي كه جهت مشاركت […]

فراخوان

شهرداري كياسر جهت استفاده مطلوب از ظرفيت هاي فكري صاحب نظران ،كارشناسان ، اساتيد حوزه و دانشگاه ، خبرنگاران و هنرمندان  شهر و منطقه  كه در شهر كياسر و جاي جاي كشور عزيز ايران سكونت دارند،  در شناسايي مهم ترين مشكلات شهري و ارائه راهكار و پيشنهاد لازم  و هرگونه ظرفيتي كه جهت مشاركت در توسعه شهر كياسر دارند دعوت به همكاري مي نمايد.

arm

لذا خواهشمند است فرم ذيل را تكميل نموده  و به پست الكترونيكي شهرداري كياسر به آدرس  kiasar@imo.org.ir  ارسال فرمائيد از عنايت شما سپاسگزاريم.

 

نام:                  نام خانوادگي:                            شغل و محل كار:

 

ميزان تحصيلات:                         رشته تحصيلي:                        سال تولد:                         محل تولد:

 

شماره تلفن همراه:     

 

بيان مشكلات و ارائه راهكار:

 

زمينه هاي مورد علاقه جهت مشاركت با شهرداري كياسر:

 

 

 

 

کلیدواژه : شهرداری کیاسر
دیدگاه کاربران 7 دیدگاه
 • علی‌سلیمانی‌کیاسری 20 فروردین 1394 / 16:18

  بِسمِ‌ٱللّٰهِ‌ٱلرَّحمٰنِ‌ٱلرَّحیٖمِ
  سلام!
  کار خوبی شروع شده…
  و إن‌شاءاللّٰه همه درحد وسع خودشون به شهردار عزیز کمک کنند 🙂

 • azad 20 فروردین 1394 / 17:32

  اگر شهردار محترم و اعضای محترم شهر کیاسر بر این امر باور دارند،. می بایست بسترها مشارکت را شکل دهند که به عنوان نمونه هر فعالیت خدماتی، فرهنگی و …. که برای شهر در نظر دارند می بایست مزایده آن را برای شرکت عموم اطلاع رسانی نمایند. به هر صورت اقدام بالا نیز بسیار خوب است. با آرزوی موفقیت.

 • اهنگري 22 فروردین 1394 / 10:44

  از مديران سايت وزين چهاردانگه نيوز تقاضا مي شود مجموعه اظهارات جناب آقاي وفايي نژاد را در يادداشت جداگانه اي انتشار دهد چون بيشتر كامنت ها با متن مطابقت ندارد و اين يعني خواننده مجبور است متني را بخواند.
  ……………………………………………….
  چهاردانگه نيوز: امکان باز نشر مطالب بلند اقای وفایی نژاد در مطلبی دیگر برای ما وجود ندارد. ازایشان تقاضا داریم مطالب و مقاله های خود را به نشانی ایمیل سایت بفرستند.

 • اتقان 22 فروردین 1394 / 23:42

  سلام پایان نامه ارشد راجع به گردشگری شهر کیاسر بوده با وجود اینکه با شهردار تماس گرفتم اما شهردار هیچ توجهی نکرد!!!!!!!!!!!!!!!

  • علی کیاسری 24 فروردین 1394 / 8:43

   باسلام امکانش هست با رضایت فرد اتقان ایمیلشو برام بفرستین؟ میدونم انتشار ایمیلش خلاف رعایت حریم اشخاص هست، محبت کنید و با کسب رضایتش آدرس ایمیلشو برام بفرستین.
   ………………………………………………
   چهاردانگه نیوز. با سلام. درخواست و هم چنین نشانی ایمیل شما برای «اتقان» ایمیل شده است.

 • حسن 23 فروردین 1394 / 0:11

  از این اقدام شهرداری کياسر تشکر می کنم امید است نخبگان و دوستداران کياسر دست به کار شوند و حالا که شهرداری نیاز به پشتیبانی فکری دارد دریغ نگردد به امید فردایی بهتر با افزایش مشارکت .

 • مصطفی 23 فروردین 1394 / 0:29

  به شهردار کياسر پیشنهاد می گردد از ظرفيت های ادارات بخش بیشتر استفاده کند بخصوص از رهنمود های امام جمعه محترم که بدون هیچ چشمداشتی در حال کار است. البته همه ی ادارات باید استفاده کنند. اما متاسفانه مشارکت مطلوبي با نهاد نمازجمعه ندارند اگر چه کمبود امکانات ستاد مزید علت است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194