کد خبر:17468
پ
arm

شناسایی مهمترین مشکلات شهری و ارائه راهکار

فراخوان شهرداری کیاسر جهت استفاده مطلوب از ظرفیت های فکری صاحب نظران ،کارشناسان ، اساتید حوزه و دانشگاه ، خبرنگاران و هنرمندان  شهر و منطقه  که در شهر کیاسر و جای جای کشور عزیز ایران سکونت دارند،  در شناسایی مهم ترین مشکلات شهری و ارائه راهکار و پیشنهاد لازم  و هرگونه ظرفیتی که جهت مشارکت […]

فراخوان

شهرداری کیاسر جهت استفاده مطلوب از ظرفیت های فکری صاحب نظران ،کارشناسان ، اساتید حوزه و دانشگاه ، خبرنگاران و هنرمندان  شهر و منطقه  که در شهر کیاسر و جای جای کشور عزیز ایران سکونت دارند،  در شناسایی مهم ترین مشکلات شهری و ارائه راهکار و پیشنهاد لازم  و هرگونه ظرفیتی که جهت مشارکت در توسعه شهر کیاسر دارند دعوت به همکاری می نماید.

arm

لذا خواهشمند است فرم ذیل را تکمیل نموده  و به پست الکترونیکی شهرداری کیاسر به آدرس  kiasar@imo.org.ir  ارسال فرمائید از عنایت شما سپاسگزاریم.

 

نام:                  نام خانوادگی:                            شغل و محل کار:

 

میزان تحصیلات:                         رشته تحصیلی:                        سال تولد:                         محل تولد:

 

شماره تلفن همراه:     

 

بیان مشکلات و ارائه راهکار:

 

زمینه های مورد علاقه جهت مشارکت با شهرداری کیاسر:

 

 

 

 

کلیدواژه : شهرداری کیاسر
دیدگاه کاربران ۷ دیدگاه
 • علی‌سلیمانی‌کیاسری ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ / ۱۶:۱۸
  0 0

  بِسمِ‌ٱللّٰهِ‌ٱلرَّحمٰنِ‌ٱلرَّحیٖمِ
  سلام!
  کار خوبی شروع شده…
  و إن‌شاءاللّٰه همه درحد وسع خودشون به شهردار عزیز کمک کنند 🙂

 • azad ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ / ۱۷:۳۲
  0 0

  اگر شهردار محترم و اعضای محترم شهر کیاسر بر این امر باور دارند،. می بایست بسترها مشارکت را شکل دهند که به عنوان نمونه هر فعالیت خدماتی، فرهنگی و …. که برای شهر در نظر دارند می بایست مزایده آن را برای شرکت عموم اطلاع رسانی نمایند. به هر صورت اقدام بالا نیز بسیار خوب است. با آرزوی موفقیت.

 • اهنگري ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ / ۱۰:۴۴
  0 0

  از مدیران سایت وزین چهاردانگه نیوز تقاضا می شود مجموعه اظهارات جناب آقای وفایی نژاد را در یادداشت جداگانه ای انتشار دهد چون بیشتر کامنت ها با متن مطابقت ندارد و این یعنی خواننده مجبور است متنی را بخواند.
  ……………………………………………….
  چهاردانگه نیوز: امکان باز نشر مطالب بلند اقای وفایی نژاد در مطلبی دیگر برای ما وجود ندارد. ازایشان تقاضا داریم مطالب و مقاله های خود را به نشانی ایمیل سایت بفرستند.

 • اتقان ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ / ۲۳:۴۲
  0 0

  سلام پایان نامه ارشد راجع به گردشگری شهر کیاسر بوده با وجود اینکه با شهردار تماس گرفتم اما شهردار هیچ توجهی نکرد!!!!!!!!!!!!!!!

  • علی کیاسری ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ / ۸:۴۳
   0 0

   باسلام امکانش هست با رضایت فرد اتقان ایمیلشو برام بفرستین؟ میدونم انتشار ایمیلش خلاف رعایت حریم اشخاص هست، محبت کنید و با کسب رضایتش آدرس ایمیلشو برام بفرستین.
   ………………………………………………
   چهاردانگه نیوز. با سلام. درخواست و هم چنین نشانی ایمیل شما برای «اتقان» ایمیل شده است.

 • حسن ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ / ۰:۱۱
  0 0

  از این اقدام شهرداری کیاسر تشکر می کنم امید است نخبگان و دوستداران کیاسر دست به کار شوند و حالا که شهرداری نیاز به پشتیبانی فکری دارد دریغ نگردد به امید فردایی بهتر با افزایش مشارکت .

 • مصطفی ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ / ۰:۲۹
  0 0

  به شهردار کیاسر پیشنهاد می گردد از ظرفیت های ادارات بخش بیشتر استفاده کند بخصوص از رهنمود های امام جمعه محترم که بدون هیچ چشمداشتی در حال کار است. البته همه ی ادارات باید استفاده کنند. اما متاسفانه مشارکت مطلوبی با نهاد نمازجمعه ندارند اگر چه کمبود امکانات ستاد مزید علت است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید