کد خبر:130760
پ
۳۵۵۸۸۱۹.jpg

علاقه به تحصیل در علوم قضایی دارم/ کرونا برکنکور تاثیر داشت

علیرضا چلابیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در کنکور امسال با توجه به شرایط خاص کرونایی تأخیر چندماهه ای که در برگزاری آن به وجود آمده، تأثیر داشت. وی افزود: مانند خیلی از دانش آموزان کنکوری من هم وقتی خبر قبولی کنکور را که ساعت چهار صبح از طریق مدیر مرکز استعدادهای درخشان […]

علیرضا چلابیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در کنکور امسال با توجه به شرایط خاص کرونایی تأخیر چندماهه ای که در برگزاری آن به وجود آمده، تأثیر داشت.

وی افزود: مانند خیلی از دانش آموزان کنکوری من هم وقتی خبر قبولی کنکور را که ساعت چهار صبح از طریق مدیر مرکز استعدادهای درخشان که در آنجا تحصیل می‌کردم به پدرم اطلاع داده شد، شنیدم، شوکه شد زیرا باور اینکه من رتبه دوم کشوری را کسب کنم سخت بود.

وی ادامه داد: واقعاً خدا روشکر کردم و برای خودم و دانش آموزانی که در کنکور امسال چه رتبه یک رقمی، دو وسه رقمی وحتی آنهایی مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، خوشحال هستم.

۷ ساعت درس همراه با گیم نت‌ها

نفردوم کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی با بیان اینکه روزانه ۷ تا ۸ ساعت را به درس خواندن و آماده شدن کنکور اختصاص می‌دادم، تصریح کرد: البته با برنامه ریزی که برای خودم کرده بودم علاوه بر درس خواندن، تفریح و مهمانی و حتی بازی‌های کامپیوتری و گیم نت را فراموش نکردم و انجام می‌دادم.

چلابیان ادامه داد، خوشبختانه پدر ومادرم دریک سال گذشته شرایط بسیارخوبی را درمحیط خانه برایم فراهم کرده بودند وخدا روشکر دربهترین وضعیت کنکور امسال را پشت سرگذاشتم.

معلمان مدرسه بهترین پشتیبان‌های مطمئن به جای کلاس‌های خصوصی

نفر دوم کنکورسراسری گروه آزمایشی علوم انسانی گفت، که برای آماده شدن کنکور، اصلاً درکلاس های مربوط های کانون‌های آموزشی ویا کلاس‌های خصوصی که برخی مؤسسات درایام کنکور برگزار می‌کنند، شرکت نکردم وفقط سعی کردم با راهنمایی‌های خوب معلمان، مشاوران مدرسه ومدیرمرکزاستعدادهای درخشان که هرموقع خواستم در دسترس بودند واز وجود آنها استفاده کردم.

علوم قضائی دورنمایی نفر دوم کنکور علوم انسانی

وی درخصوص رشته مورد علاقه خود برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی تصریح کرد، رشته علوم قضائی به خصوص حقوق را بسیارعلاقه مند هستم وامیدوارم دراین رشته واگر خدا بخواهد دانشگاه تهران ادامه تحصیل دهم.

وی اضافه کرد، البته در روزهای آینده با مشورت‌هایی که با کارشناسان وخانواده انجام خواهد داد، بهترین تصمیم آینده زندگی خودم را خواهم گرفت.

کد خبر ۵۰۲۸۴۹۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید