کد خبر:124850
پ
13990404000521_Test_PhotoN.jpg

عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی مازندران شد

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از ساری، دقایقی قبل مجمع انتخابات هیأت کشتی مازندران مازندران برگزار شد و عسکری محمدیان با رأی اعتماد مجمع به‌مدت چهار سال سکاندار ورزش اول استان مازندران شد. بعد از کش و قوس فراوان و بعد از حواشی موجود که در طول این هفته‌ها برای […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از ساری، دقایقی قبل مجمع انتخابات هیأت کشتی مازندران مازندران برگزار شد و عسکری محمدیان با رأی اعتماد مجمع به‌مدت چهار سال سکاندار ورزش اول استان مازندران شد.

بعد از کش و قوس فراوان و بعد از حواشی موجود که در طول این هفته‌ها برای هیأت کشتی استان مازندران به‌وجود آمده بود، سرانجام صبح امروز (چهارشنبه) چهارم تیرماه انتخابات هیأت کشتی مازندران در سالن شهید زرهون اداره‌کل ورزش و جوانان برگزار شد و در این ماراتن که به مرحله دوم کشیده شد، این عسکری محمدیان بود که با کسب ۹ رأی گوی سبقت را از حمید محمدنژاد جوان ربود و رئیس شود.

 

 

عسکری محمدیان در حالی توانست از اعضای مجمع رأی اعتماد بگیرد که در دور اول انتخابات، خودش ۷ رأی، حمید محمدنژاد ۸ رأی و مرتضی قربانی دو رای آورده بودند.

ضمناً پیش از آغاز برگزاری انتخابات، فرامرز نقیبی، بهنام طیبی، عمران زارعی و سیدجواد هاشمیان از حضور در انتخابات انصراف داده بودند.

عسکری محمدیان که خودش سال‌های سال عضو تیم ملی بوده و مدال جهان و المپیک را در ویترین افتخاراتش دارد، کاملاً با اوضاع و احوال این رشته آشناست. کشتی استان همیشه مدال‌آور و قدرتمند بوده و حفظ این جایگاه و ارتقای آن نیاز به نظام و سازماندهی اداری و انجام برنامه‌های لازم به‌منظور کسب موفقیت دارد.

به گزارش فارس، عسکری محمدیان زاده ۱ اسفند ۱۳۴۱ در شهر ساری، دارنده دو مدال نقره المپیک در ۱۹۸۸ سئول و ۱۹۹۲ بارسلون است.

 /۸۶۰۵۹/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194