پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

عالیشاه در نقش ستاره پرسپولیس در جدال تدارکاتی

کاپیتان اول پرسپولیس در جدال تدارکاتی مقابل فجرسپاسی در نقش ستاره تیمش قرار گرفت و دو گل به ثمر رساند.

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، امید عالیشاه که هفته‌های زیادی از نیم فصل اول را به دلیل مصدومیت دور از ترکیب قرار داشت، با توجه به تعطیلی کنونی اکنون فرصت مناسبی به دست آورده تا به آمادگی مدنظر کادرفنی برای ادامه مسابقات نزدیک‌تر شود.

بعد از تساوی روز گذشته سرخپوشان مقابل حریف دسته اولی و صدرنشین این رقابت‌ها (شمس آذر)، یحیی گل محمدی در دیگر دیدار پرفشاری که برای این تیم در نظر گرفته بود، امروز نیز برابر دیگر حریف تیمش را مورد ارزیابی قرار داد. شاگردان مهدی رجب زاده و فجرسپاسی که در اردوی آماده سازی تهران حاضر هستند و اکنون نیز جایگاه سوم جدول را به خود اختصاص داده‌اند، دومین حریف دسته اولی پرسپولیس بودند.

اما این امید عالیشاه بود که به عنوان کاپیتان اول این فصل پرسپولیس در نقش ستاره سرخپوشان در این جدال ظاهر شد و توانست با دو گلی که برابر فجرسپاسی به ثمر رسانده، تک گل آل کثیر را بی اثر کرده و تیمش را برنده این جدال معرفی کند.

عالیشاه که سابقه گلزنی در دربی را در کارنامه دارد، امیدوار است با دستیابی به حداکثر آمادگی در جدی‌ترین جدال پیش رو در هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل استقلال، بار دیگر به محبوبیت بالایی بین هواداران این تیم دست یابد و باید دید قادر به انجام این مهم خواهد بود یا خیر.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.