پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ضرورت واکاوی و تحلیل درست چهره آلوده استکبار جهانی در رسانه ها

0

عبدالمهدی حق شناس در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر نقش بی بدیل رسانه‌ها در تبیین اهداف و آرمان‌های ۱۳ آبان ماه، این رو ز را تاریخ عطفی در تمامی حرکت‌های انقلاب دینی در دنیا دانست و اظهار کرد: ۱۳ آبان ماه لحظاتی فراموش ناشدنی را در حافظه تاریخ انقلاب اسلامی نهادینه کرده که گنجینه‌ای بزرگ برای نسل‌های جدید است.

حق شناس ۱۳ آبان ماه را مصداق بارز برتری دست الهی بر دست استکبار و طاغوت زمانه دانست و گفت: در ۱۳ آبان ماه سال ۴۳، ۵۷ و ۵۸ اتفاق‌های مهمی رقم خورد که موجب شروع مبارزه انقلابی، تبیین آرمان‌های ضد استکباری و نهایتاً اخراج امریکایی‌ها از ایران بود.

وی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در آبان ماه سال ۵۸، اظهار کرد: وقتی معمار انقلاب اسلامی تسخیر لانه جاسوسی توسط جوانان دانشجوی انقلابی را انقلاب دوم اسلامی معرفی کردند پس نشان از عظمت این حرکت خودجوش ضد استعماری و استکباری دانشجویان دارد.

مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران مبارزه و ایستادگی در برابر زورگویی‌ها و زیاده خوهای استکبارجهانی را وظیفه هر مسلمان انقلابی در سراسر دنیا دانست و اظهار کرد: مگر می‌شود یزید زمانه را دید و در برابر جنایت‌های او سکوت کرد؟ مگر می‌شود تجاوز و تعرض به ملت‌های اسلامی توسط استکبار جهانی و عوامل مزدوران را در کشورهای اسلامی مشاهده کرد و زبان به دهان گرفت؟ یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایستادگی در برابر زورگویی‌های استکبار جهانی بوده است.

حق شناس در ادامه تاکید کرد: زنده نگه داشتن این روز تاریخی پرغنی از اصول انقلاب اسلامی وظیفه‌ای خطیری است که متوجه رسانه و اصحاب رسانه است تا با تبیین درست، دقیق و انقلابی نسبت به بررسی، تحلیل و واکاوی آن برای دیگر نسل‌ها زمینه شناخت درست آن را برای دیگر نسل‌ها مهیا کند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها می‌توانند با تبیین درست جنایت‌های استکبار جهانی به سردمداری آمریکا تاریخ سراسر ذلت بار آنها را به تصویر بکشند، تصریح کرد: اگر رسانه‌ها تبیین درست از چهره آلوده استکبار جهانی داشته باشند یقیناً عظمت حرکت ضد استکباری ۱۳ آبان ماه نوجوانان انقلابی سال ۵۷ و جوانان دانشجوی انقلابی در ۱۳ آبان ماه سال ۵۸ بهتر و بیشتر دیده خواهد شد.

کد خبر 5059745
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.