کد خبر:104974
پ
صادرات-اولین-محموله-میله‌گرد-از-بندر-امیرآباد.jpg

صادرات اولین محموله میله‌گرد از بندر امیرآباد

معاون بندری و امور اقتصادی بندر امیرآباد از صادرات اولین محموله میله‌گرد به عنوان کالای جدید صادراتی به وزن ۳ هزار تن از طریق بندرامیرآباد به کشورهای حوزه CIS خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد، محمد صادق رنگ‌آور در تشریح […]

معاون بندری و امور اقتصادی بندر امیرآباد از صادرات اولین محموله میله‌گرد به عنوان کالای جدید صادراتی به وزن ۳ هزار تن از طریق بندرامیرآباد به کشورهای حوزه CIS خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد، محمد صادق رنگ‌آور در تشریح این خبر گفت: این محموله برای اولین بار به‌صورت صادرات دریایی از مبداء بندر امیرآباد به کشورهای آسیای میانه و CIS صادر و تداوم خواهد داشت.

وی تصریح کرد: مقرر است علاوه بر صادرات میله گرد از طریق مرزهای زمینی، صادرات توسط کشتی نیز از بندرامیرآباد به کشورهای دیگر صادر شود.

معاون بندری و امور اقتصادی بندر امیرآباد خاطرنشان کرد: بندرامیرآباد از آمادگی کامل و توان تجهیزاتی و پشتیبانی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای جذب صاحبان کالا و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در راستای رونق تولید و اشتغال منطقه  برخوردار است.

رنگ‌آور یادآور شد: امیدواریم با این آمادگی سهم صادرات کالا از طریق مرز دریایی امیرآباد در مدت باقیمانده سال جاری افزایش یابد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194