پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شکار یک قلاده پلنگ ماده دو ساله در جنگل های کیاسر

یک قلاده پلنگ ماده دو ساله ظهر امروز در جنگل های کیاسر شکار شد.

2

 

یک قلاده پلنگ ماده دو ساله ظهر امروز در جنگل های کیاسر شکار شد.

موسوی رییس اداره پارک ملی کیاسر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه گفت: ساعت ١٢ ظهر امروز نیروهاى یگان محیط زیست پارک ملى کیاسر در حال گشت زنى در مناطق جنگلى خالخیل ول آغوز با مشاهده یک دستگاه موتور سیکلت بدون راکب در حاشیه جنگل مشکوک شدند.

 

photo_2016-07-27_16-36-50

سیدجلال موسوی در ادامه افزود در پی مشکوک شدن به این موتور سیکلت ،منطقه زیر نظر گرفته شد پس از مدتی گشت زنی دو شکارچی که لاشه حیوانی را که بر روی زمین می کشیدند مشاهده شدند.

 

رییس اداره پارک ملی کیاسر بیان داشت دو فرد مورد نظر تحت نظر بودند که با تماس تلفنی و آگاه سازی شکارچیان از حضور ماموران محیط بانی در منطقه پس از رها سازی لاشه شکار اقدام به فرار نمودند.

 

وی گفت پس تعقیب و گریز ماموران محیط بانی فرد مسلح متواری و فرد دیگر توسط ماموران محیط بانی ذستگیر شد.

۹۵۰۵۰۶_kiasar-12

سیدجلال موسوی رییس اداره پارک ملی کیاسر بیان نمود متاسفانه پلنگ ماده دوساله توسط این شکارجیان با اسلحه چهارپاره شکار شده بود.

 

در پایان گفت متهم دستگیر شده به همراه موتورسیکلت مربوطه طى هماهنگى با مقامات قضایى به دادسرا تحویل شده و هم اکنون در بازداشت بسر می برد.

 

2 نظرات
  1. کاربر می گوید

    این حیوان چقدر زیباست _ سوال من از شکارچی این است که این حیوان چه سودی برای شما داشت که ان را کشتی فقط برای هوس و تفریح خود __ اگر جرمی بزرگ برای او در نظر گرفته شود درس عبرتی برای دیگر شکارچیان خواهد بود

  2. 811 می گوید

    مامورین خدایی عکسها وژستهای خوبی میگیرن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.