کد خبر:130674
پ
۱۳۹۹۰۶۲۹۰۰۰۱۰۴_Test_PhotoN.jpg

شنیده شدن صدای ریزش سنگ در محور کیاسر + فیلم

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  ریزش سنگ و رانش در جاده می‌تواند یکی از علل مهم در مصدومیت برای سرنشینان خودروهای در حال تردد باشد، سقوط سنگ و یا رانش جاده به‌طور ناگهانی قابل پیش‌بینی نخواهد بود. گفتنی است سقوط برخی از سنگ‌ها در صورت عظیم‌الجثه بودن می‌تواند خسارات غیرقابل جبرانی به بار بیاورد، همچنین رانش […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  ریزش سنگ و رانش در جاده می‌تواند یکی از علل مهم در مصدومیت برای سرنشینان خودروهای در حال تردد باشد، سقوط سنگ و یا رانش جاده به‌طور ناگهانی قابل پیش‌بینی نخواهد بود.

گفتنی است سقوط برخی از سنگ‌ها در صورت عظیم‌الجثه بودن می‌تواند خسارات غیرقابل جبرانی به بار بیاورد، همچنین رانش جاده گاهی همزمان با بلاهای طبیعی اتفاق نمی‌افتد بلکه به مروز زمان به‌صورت ناگهانی رخ خواهد داد.

در کلیپ زیر نمونه‌ای از ریزش در جاده مازندران ـ سمنان در منطقه بین «لنگر و ایول» مشاهده می‌شود، این در حالی است که منطقه ایول بیشتر مواقع مه‌آلود است.

جالب این است که روزانه اخباری از ریزش و رانش جاده‌های مازندران می‌شنویم و خدا می‌داند این سنگ‌ها قرار است سر کدام راننده بخت برگشته فرود آید، پیگیری گزارشاتی از قبیل ممکن است از خطر مرگ جلوگیری کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید