پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سپاه در کنار واحدهای تولیدی است/ غرس یک میلیون اصله نهال

0

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی بعدازظهر چهارشنبه در نشست امضای تفاهمنامه با چوب و کاغذ استان ضمن گرامیداشت یاد ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان و تبریک اعیاد میلاد پیامبر و امام جعفر صاددق (ع) و هفته وحدت گفت: باید در همه بخش‌ها به ویژه در حوزه فروش و تجارت و بازاریابی از این مجموعه‌های تولیدی حمایت کنیم به جای اینکه ارز نیمایی و ارز دولتی اختصاص دهیم برای اینکه تولیدات خارجی را وارد کنیم با خرید از این مجموعه‌های داخلی حمایت کنیم.

سرهنگ مسلمی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید گفت: امروز وظیفه سپاه این است که در کنار واحدهای تولیدی باشد و هر دستی که در این بخش بخواهد خللی ایجاد کند، آن دست را قطع می‌کنیم ضمن اینکه به مردم نیز اطلاع می‌دهیم چه کسانی در این مسیر مطابق میل دشمنان حرکت می‌کنند.

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران همچنین وعده داد: تاپایان سال برنامه داریم بیش از یک میلیون نهال را در اراضی تحت مالکیت سپاه غرس کنیم تا در تأمین منابع و افزایش ظرفیت تولید مجموعه چوب و کاغذ مازندران، گام برداریم ضمن اینکه در قاچاق چوب نیز فعال هستیم و صیانت از سرمایه های جنگلی را یکی از رسالت‌های خود می‌دانیم.

وی در خاتمه گفت: این تفاهم نامه مانند برخی از تفاهم نامه‌های دستگاه‌های دولتی، صوری و نمایشی نخواهد بود و اجرای همه بندهای این تفاهم نامه اولویت ماست و من از مدیریت مجموعه تشکر می‌کنم و یقین دارم با اجرای این تفاهم نامه، شاهد جهش قابل توجهی در تولید این مجموعه خواهیم بود.

سرهنگ نوری فرمانده بسیج کارگران استان مازندران در جلسه امضای این تفاهم نامه گفت: ۲۲ قشر در مجموعه سپاه استان فعال هستند از قبیل بسیج کارگری و کارخانجات، بسیج اساتید، بسیج فرهنگیان که در کنار مردم هستند و ارتباطات خوبی با مجموعه‌های تأثیرگذار اعم از بخش خصوصی یا دولتی دارد و می‌توانیم با ارتباطاتی که داریم می‌توانیم بازوی مؤثری برای این شرکت باشیم.

وی در ادامه افزود: برای تنظیم بندهای این تفاهم نامه دو ماه کار مشترک با دوستان شرکت صنایع چوب و کاغذ برگزار کردیم و تلاش خواهیم کرد بند بند آن را اجرایی کنیم و ستاد راهبردی برای اجرای بندهای این تفاهم نامه تشکیل شد و هر سه ماهه، اجرای بندها در این ستاد پیگیر می‌شود ضمن اینکه یک ستاد اجرایی نیز در راستای عملیاتی کردن مصوبات ستاد راهبردی و بندهای تفاهم نامه تشکیل شد.

سرهنگ نوری همچنین گفت: این تفاهم نامه قابل اجرا است مشروط به اینکه بخواهیم و سپاه و بسیج برابر منویات مقام معظم رهبری، با تمام قوا در کنار واحدهای تولیدی و ازجمله شرکت چوب و کاغذ استان ایستاده اند و هیچ کوتاهی در این بخش نخواهند داشت.

کد خبر 5063831
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.