کد خبر:123382
پ
1590878848_13990106000599_Test_PhotoN.jpg

رگبار و رعدوبرق همراه با خنک شدن هوا تا فردا در مازندران

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: امروز همانگونه که انتظار داشتیم شاهد افزایش قابل ملاحظه دما در استان بودیم به‌طوری‌که دمای هوا در گلوگاه به 40، دشت‌ناز 39، ساری و پل‌سفید به 37 درجه رسید. وی افزود: اواخر امروز با تغییر سوی جریانات […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: امروز همانگونه که انتظار داشتیم شاهد افزایش قابل ملاحظه دما در استان بودیم به‌طوری‌که دمای هوا در گلوگاه به 40، دشت‌ناز 39، ساری و پل‌سفید به 37 درجه رسید.

وی افزود: اواخر امروز با تغییر سوی جریانات انتظار داریم شاهد وزش باد( برخی مناطق نسبتا شدید؛ به‌تدریج افزایش ابر و همچنین امشب و فردا شاهد رگبار و رعد وبرق‌های پراکنده و روند کاهشی دما در استان باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران اضافه کرد: فردا حداکثر دمای هوای استان نسبت به امروز پنج تا 10 در برخی مناطق به‌ویژه مرکزی و شرقی تا 15 درجه کاهش می‌یابد.

اسدی با اشاره به اینکه فردا بارش‌های پراکنده‌ای در آسمان مازندران خواهیم داشت، تصریح کرد: از روز دوشنبه علاوه بر کاهش ناپایداری تا روزهای پایانی هفته پیش‌رو هوایی صاف تا نیمه‌ابری خواهیم داشت.

وی یادآور شد: باتوجه به شرایط فصلی و جغرافیایی در ساعت بعدازظهر در ارتفاعات غربی احتمال رگبار پراکنده دور از انتظار نیست.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: دمای هوا روزهای پایانی هفته جاری مجددا افزایش خواهد داشت.

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران از امشب تا روز دوشنبه به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

 /86034/ع


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید