پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

راه اندازی پلیس مبارزه با مفاسد اقتصادی/ کشف ۳ تن مواد مخدر

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از مهر، سردار مرتضی میرزایی پیش ازظهر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی با اشاره اینکه کرونا ویروس بسیاری از کارهای اساسی مردم را تحت شعاع قرارداده است، گفت: باید برای ارتقای سلامت در جامعه تلاش کنیم.

وی با اشاره به افزایش رشد سرقت ادامه داد: باید برای مقابله با این پدیده‌ها چاره اندیشی شود، ادامه داد: خوشبختانه سرقت‌های کلان و مسلحانه در استان بسیار کاهش یافته ولی سرقت‌های خرد وجود دارد و بازدارندگی قوانین از جمله مسائل است.

سردار میرزایی همچنین با اشاره به راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی در استان یادآور شد: در این زمینه به جد پیگیر هستیم تا پرونده‌های مفاسد اقتصادی را پیگیری و بررسی کنیم.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه در حوزه اقتصادی اگر جرم و مفسده‌ای گزارش شود با سرعت پیگیری می‌کنیم.گفت: تاکنون اقدامات خوبی نیز در این حوزه صورت گرفته است.

سردار میرزایی با اظهار اینکه در حوزه حجاب و عفاف دستگاه‌های مختلفی دخیل هستند، یادآور شد: امسال از ۲۸ اردیبهشت ماه با سیل مسافران مواجه شدیم و تا تیرماه هیچ دستگاهی برای ساماندهی این بخش وارد عمل نشد و فقط با همکاری بسیج به فعالیت مشغول بودیم.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه عفاف و حجاب مطالبه عمومی و مطالبه نیروی انتظامی نیز هست، افزود: مازندران به واسطه مواهب طبیعی متنوع شاهد حضور افراد و مسافران با فرهنگ‌های متفاوت است.

وی با اشاره به رشد ۴۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان مازندران ادامه داد: طی شش ماه سال قبل حدود بیش از دوتن کشفیات مواد مخدر داشتیم ولی امسال این میزان به بیش از سه تن رسیده است.

کد خبر 5048160
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.