کد خبر:105248
پ
رامسر-آماده-برگزاری-اجلاسیه-روسای-رادیو-و-تلویزیون-کشورهای-اکو.jpg

رامسر آماده برگزاری اجلاسیه روسای رادیو و تلویزیون کشورهای اکو است

اجلاسیه روسای رادیو و تلویزیون کشورهای عضو اکو قرار است  ۱۱ و ۱۲ آبان‌ماه امسال در رامسر برگزار شود. محمد آزاد روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر بر امادگی همه دستگاه های شهرستان برای برگزاری این اجلاسیه تاکید و گفت که حضور مدیران و روسای رادیو و تلویزیون کشورهای عضو اکو به همراه […]

اجلاسیه روسای رادیو و تلویزیون کشورهای عضو اکو قرار است  ۱۱ و ۱۲ آبان‌ماه امسال در رامسر برگزار شود.

محمد آزاد روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر بر امادگی همه دستگاه های شهرستان برای برگزاری این اجلاسیه تاکید و گفت که حضور مدیران و روسای رادیو و تلویزیون کشورهای عضو اکو به همراه تعدادی از سفیران این کشورها ، می تواند به آشنایی بیشتر این کشورها با ظرفیت های گردشگری مازندران و خصوصا رامسر باشد.

وی گفت: مسئولان این شهرستان باید برای برگزاری هر چه بهتر این اجلاسیه همکاری کنند تا بتوانیم این اجلاسیه را بدون هیچ مشکلی در سطح بالا برگزار کنیم.

آزاد اظهار امیدواری کرد که پس از برگزاری این اجلاسیه در آینده شاهد سفر گردشگران زیادی از کشورهای عضو اکو به استان مازندران خصوصا رامسر باشیم.

فرماندار رامسر همچنین با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سال جاری گفت : برای برگزاری انتخابات باحضور گسترده اقشار مختلف مردم لازم است همه دستگاههای اجرایی شهرستان کمک کنند.

وی افزود : بر اساس قانون فعالیت نیروهای دولتی در ساعت اداری و در مراکز اداری ممنوع است و تمامی فعالیت های افراد در دستگاه ها از سوی مسئولان ذیربط رصد می شود.

به گفته وی، ملاک عمل برای مسئولان شهرستان در برگزاری انتخابات مر قانون است و تمامی مراحل انتخابات هم پس از اعلام وزارت کشور در این شهرستان اجرایی می شود.

شهردار رامسر هم در این جلسه گفت : برای ایمن سازی رودخانه های این شهر مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  اختصاص یافت .

رضا کحالی افزود : این میزان اعتبار برای ایمن سازی و دیواره سازی رودخانه های رامسر و همچنین شناسایی و اجرایی طرح های مختلف از نقاط حادثه خیز این شهر هزینه خواهد شد.

 وی با بیان اینکه برای اجرایی شدن عملیات کامل دفع اب های سطحی در شهر رامسر نیازمند  ۶۰ میلیارد تومان اعتبار است افزود: در حال حاضر این عملیات در حساس ترین نقاط شهر به ویژه در منطقه ۴ راه دادگستری رامسر که همه ساله در زمان سیل مشکلاتی را برای تردد خودرو ها و مردم بوجود می اورد با منابع داخلی شهرستان در حال انجام است.

شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر در غرب مازندران قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194