کد خبر:8211
پ
gardeshgar

دو گردشگر آلمانی خواهان بازدید از چشمه سورت شدند

دو گردشگر آلمانی که از تحصیلات بالایی نیز برخوردار بودند پس از تماشای نقاط مختلف مرکز استان با حضور در عمارت شهرداری ساری ضمن تحسین این شهر خواهان راهنمایی بیشتر برای دیدار از چشمه سورت شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از سایت شهرداری ساری دو گردشگر آلمانی پس از بازدید از تهران و اصفهان به دیدار از جای جای ساری پرداخته و از نقاط زیبای مرکز استان بازدید کردند.

 

بنا به گزارش مرکز امور رسانه شهرداری ساری این دو گردشگر که از تحصیلات بالایی نیز برخوردار بودند پس از تماشای نقاط مختلف مرکز استان با حضور در عمارت شهرداری ساری ضمن تحسین این شهر خواهان راهنمایی بیشتر برای دیدار از چشمه سورت شدند.

 

این دو گردشگر که پیش از این از تهران و اصفهان دیدار کرده بودند در گفت و گو با خبرنگار ما با زیبا توصیف کردن ساری بر قابلیت های آن تاکید کردند و افزودند: این شهر می تواند بسیار زیباتر از این شود.

 

بنابراین گزارش آنان ضمن بیان این مطلب که پس از دیدار از ساری و چشمه سورت عازم تبریز خواهند شد خاطر نشان کردند: سفر به ایران برای ما لحظات بسیار خاطره انگیزی در پی داشت و امیدواریم این فرصت برای تمام گردشگران جهان نیز فراهم شود؛ چرا که ایران سرشار از دیدنیها و زیباییهاست ضمن آنکه مردم آن نیز بسیار مهربان و میهمان نواز هستند. 

 

 

کلیدواژه : چشمه سورتگردشگر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید