کد خبر:106250
پ
دندانپزشک-قلابی-در-بابل-به-دام-افتاد.jpg

دندانپزشک قلابی در بابل به دام افتاد

ایسنا/مازندران معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل از به دام افتادن دندانپزشک قلابی در این شهرستان خبر داد. سید مصطفی قاسم‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا از  پلمب مطب دندانپزشک قلابی که در بابل فعالیت می‌کرد، خبر داد و گفت: این فرد، مرد حدودا ۳۵ ساله‌ای است که در این شهرستان فعالیت غیر مجاز داشت و در […]

ایسنا/مازندران معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل از به دام افتادن دندانپزشک قلابی در این شهرستان خبر داد.

سید مصطفی قاسم‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا از  پلمب مطب دندانپزشک قلابی که در بابل فعالیت می‌کرد، خبر داد و گفت: این فرد، مرد حدودا ۳۵ ساله‌ای است که در این شهرستان فعالیت غیر مجاز داشت و در حال حاضر دستگیر شد.

وی تصریح کرد: این فرد در کمربندی غربی بابل مطب دندانپزشکی داشته است و بیماران را ویزیت می‌کرد.

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده با دادستان عمومی و انقلاب بابل و تیم نظارت به سرپرستی دکتر علی نتایج کارشناس مسئول نظارت بر دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل محل کار  این فرد مداخله‌گر در امور دندانپزشکی پلمب و پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.

قاسم‌زاده ضمن تاکید بر عزم جدی دانشگاه علوم پزشکی بابل در برخورد با افراد غیرمجاز در حوزه‌ دندانپزشکی، پوست و زیبایی و طب سنتی از مردم خواست، فریب تبلیغات غیر واقعی و اغواکننده‌ در این حوزه‌ها را نخورند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194