پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

دستگیری مدیرکل یکی از دستگاه‌های اجرایی مازندران به اتهام اختلاس

رئیس کل دادگستری مازندران از دستگیری مدیرکل یکی از دستگاه های اجرایی استان به اتهام ارتشاء و اختلاس توأم با جعل خبر داد.

0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، از صبح امروز در فضای مجازی بازداشت یکی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مازندران مطرح شده بود که در این زمینه حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری مازندران با تایید این خبر اظهار کرد: در ادامه مبارزه قاطعانه دستگاه قضا با هرگونه فساد اداری یکی از مدیران‌کل دستگاه اجرایی استان با عنوان اتهامی ارتشاء و اختلاس بازداشت شده است.

وی افزود: با اقدام به‌موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران و ورود دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در این رابطه پرونده قضایی در یکی از شعاب بازپرسی تشکیل و در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

رئیس کل دادگستری مازندران بیان کرد: بنا به تحقیقات اولیه و مستندات موجود در پرونده و جرایم متعدد؛ متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

وی ضمن تأکید بر رعایت کامل قوانین و مقررات در سازمان‌ها و نهادها از برخورد قاطع و بی‌اغماض دستگاه قضا با جرایم و تخلفات صورت گرفته در دستگاه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: برخورد با جرایم مدیران متخلف همواره اولویت دستگاه قضایی استان خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.