پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

رییس آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه عزادار شد+اطلاعیه سوم+تصاویر تشییع

پدر بزرگوار محمد مسعودیان زاده، رئیس آموزش و پرورش بخش چهاردانگه دار فانی را وداع گفت.

12

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، پدر  سید محمد مسعودیان زاده، رئیس آموزش و پرورش بخش چهاردانگه دار فانی را وداع گفت.

 

حاج عبدالرحمن مسعودیان زاده(محمودی)، فرزند روحانی برجسته حجت الاسلام حاج عبدالرحیم و نوه آیت الله حاج سید اسماعیل  و آگاه به تاریخ منطقه، صبح امروز سه شنبه 26 خرداد 1394 بر اثر بیماری و کهولت سن در روستای قلعه سر جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

مراسم تشییع پیکر مرحوم مسعودیان زاده بعدازظهر امروز سه شنبه 26 خردادماه 1394 از ساعت 15 در روستای قلعه سر برگزار خواهد شد.

 

مدیریت پایگاه خبری چهاردانگه نیوز مراتب تالم و تاثر قلبی خود را از درگذشت مرحوم مسعودیان زاده اعلام داشته و این مصیبت وارده را به رئیس محترم آموزش و پرورش چهاردانگه، محمد مسعودیان زاده، پسر آن مرحوم و خانواده ی محترمشان تسلیت گفته و برای بازماندگان آن مرحوم صبر و بردباری و برای آن مرحوم علو درجات و آمرزش الهی از خداوند متعال مسئلت دارد.

 

اطلاعیه سومین روز درگذشت مروحو مسعودیان زاده:

مراسم سومین روز درگذشت مرحوم حاج عبدالرحمن مسعودیان زاده، روز پنجشنبه 28 خرداد 1394 مصادف با اول ماه مبارک رمضان به صرف افطار در مسجد حضرت ابوالفضل روستای قلعه سر برگزار خواهد شد. سخنران این مراسم حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی، امام جمعه شهر نکا می باشد.

 

tashia-ghalesar-7

tashia-ghalesar-8

 

tashia-ghalesar-1

tashia-ghalesar-2

tashia-ghalesar-3tashia-ghalesar-4

tashia-ghalesar-5

tashia-ghalesar-6

tashia-ghalesar-9

عکاس: سیدرضا میرزاخانی

12 نظرات
 1. شفیعی می گوید

  انالله وانا الیه راجعون
  بانهایت تاسف درگذشت مرد دانا ومطلع حاج عبدالرحمن مسعودیان زاده را به خانواده محترم خاصه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سیف الله مسعودیان زاده وجناب آقای محمد مسعودیان زاده تسلیت عرض می نمایم.

 2. کمال می گوید

  روحش شاد.به بازماندگانش تسلیت عرض می کنم.

 3. حسن فولادی می گوید

  خدارحمتش کنه بهشت برین جایگاهش انشاء الله .مرد عالم ودانا و مخزن اسرار و اطلاعات گوناگون بود.
  به همه ی اهالی قلعه سر و وابستگان خصوصاً دوست عزیزم حاج محمد آقا تسلیت میگم.

 4. سید محمد موسوی می گوید

  روحش شاد
  تسلیت به خانواده آنمرحوم و اهالی روستای قلعه سر

 5. معصومه حسن پور می گوید

  مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

  مدیریت و کارکنان دبیرستان شبانه روزی حضرت فاطمه الزهرا (س) خالخیل

 6. محمدرضامردانی می گوید

  جناب آقای مسعودیان زاده اندوه بی پایان ما از این واقعه دردناک قابل وصف نیست .
  مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینماییم .

 7. دبیرستان معلمان می گوید

  انالله وانا الیه راجعون
  سلام
  درگذشت پدر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده
  برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.
  مدیریت و کارکنان دبیرستان معلمان کیاسر

 8. سیداحمدمیرزاخانی می گوید

  انالله وانا الیه راجعون
  جناب آقای سیدمحمدمسعودیان زاده
  با نهایت تأثر و تأسف درگذشت پدر گرامیتان رابه شماو بازماندگان واهالی محترم قلعه سرتسلیت عرض نموده و ضمن آرزوی صبرو بردباری برای بازماندگان ، علو درجات را برای این پدر مهربان مسئلت می نمائیم.
  روحش قرین رحمت باد

 9. اهالی روستای قلعه سرچهاردانگه می گوید

  جناب حاج سید محمد مسعودیان زاده
  درگذشت مرحوم حاج سید عبدالرحمان مسعودیان زاده گرد غم برچهره اهالی روستای قلعه سر پاشیده است. رسم روزگار است که بارها و بارها همه را به چنین آزمونهای سختی می آزماید، این فقدان بزرگ را صمیمانه تسلیت گفته، باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید. از طریق این رسانه این مصیبت دردناک را خدمت شما ، خانواده آن عزیز و دیگر بستگان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحوم و صبر جزیل برای بستگان وی از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.
  روحش شاد و یادش گرامی باد

 10. سید رضا میرزاخانی می گوید

  جناب آقای حاج سید محمد مسعودیان زاده

  ضایعه درگذشت پدر بزرگوارتان مرحوم حاج سید عبدالرحمان مسعودیان زاده ، مورخ نامدار ،محب اهل بیت (ع) و بزرگ خاندان محمودی را صمیمانه تسلیت می گویم و از ایزد منان خواستارم که با رحمت عظیم خود روح پاک آن عزیز را در خلد برین میهمان رستگاران کند.

  باشدکه شما و همه بازماندگان در این آزمون سخت، شکیبا و استوار بر تقدیر حضرت حق تسلیم و مزین به مقام صبر جمیل شوید.

 11. سید بشیر عمادی می گوید

  بزرگ بود به تمام معنای واقعی کلمه و بزرگی در ذات و جوهرش بود پر ثمر و بخشنده ، سفره دار ، برکت سفره ی پشتکوه بود و از اعزا و بزرگان آن دیار و دیار بزرگ چهاردانگه ، لحن آب و زمین را چه خوب می دانست ، به یقین هرگز جای بزرگان چون حاج عبدالرحمن محمودی هرگز پر نخواهد شد و این بزرگان کوههای سرزمینمان هستند ، دیارمان به وجود آنان زنده است ، روحش شاد و یادش گرامی باد ای کاش فرصتی فراهم آید تا از بزرگانی اینچنین گرانسنگ در اجتماعات خاص تجلیل شود تا بزرگی فرهنگ گردد و این چهرههای ماندگار اینک رخ در نقاب خاک کشیده الگوی همه ی ماها گردند

 12. عباسعلی نجفی می گوید

  بی تردید نام حاج عبدالرحمن در اذهان مردم چهاردانگه و خصوصا اهالی منطقه پشتکوه همواره به نیکی ماندگار خواهد شد و یادگارش با خدمت به ادب و فرهنگ منطقه، استمرار خوشنامی ایشان خواهد بود.
  نام همه خوبان پر آوازه باد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.