پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

خدمات دهی ۶۱۰ هزار نفر – روز از بسیجیان مازندران در بحران کرونا

0

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدحسین بابایی جمعه شب در آئین تکریم از کادر درمانی و سلامت در بیمارستان ولایت ساری اظهار داشت: آنچه که باید در این مقطع مورد توجه قرار گیرد، باطن ارزشی کادر درمانی و سلامت است.

وی با اظهار اینکه کادر سلامت ایثارگرانه ایستادگی و مقاومت کردند، ادامه داد: مردم نیز در پشتیبانی از کادر سلامت احساس وظیفه و تکلیف کردند ولی در برخی کشورها مردم پشت کادر درمانی را خالی کردند.

سردار بابایی با بیان اینکه حضور مومنانه مردم سبب شد تا به رغم کمبودها و تحریم‌ها و جنگ روانی دشمن، ایران به الگو در جهان تبدیل شود، افزود: حضور مومنانه مردم ایثارگر در حمایت از کادر درمانی جای تقدیر دارد.

فرمانده سپاه کربلا با عنوان اینکه باید برای مقابله با پدیده‌های مخرب و ناشناخته در آینده آمادگی داشته باشیم، تصریح کرد: امروز کادر پزشکی با تجربیات بیشتر پای کار هستند و لازم است به عنوان نیروهای مسلح و مراکز مورد اعتماد مردم خود را برای مقابله با بحران‌ها آماده کنیم.

سردار بابایی با تقدیر از کادر درمانی بیمارستان ولایت عنوان کرد: طی دو ماه گذشته ۶۱۰ هزار و ۵۸۷ نفر روز بسیجیان در امر پشتیبانی و حمایت از کادر درمانی فعالیت کردند.

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: با روحیه ایثارگرانه و مجاهدانه، بخشی زیادی از کمبودهای رفع شد و حضور مردم تمامی خطرها را رفع کرده است.

مجتبی بلباسی معاون درمان و سلامت سپاه کربلا نیز در مراسم تکریم از کادر درمان و سلامت بیمارستان ولایت ساری هدف از این مراسم را تقدیر از کادر درمانی و سلامت در مهار و کنترل بیماری کرونا بیان کرد و گفت: تعداد فوتی‌های بیمارستان بستری شده کرونایی در این بیمارستان ۲.۵ درصد و کمترین میزان در استان بوده است.

وی افزود: با تلاش مجدانه کادر درمانی و همراهی مردم و بیماران، کمترین میزان فوتی بیماران کرونایی در این بیمارستان ثبت شده است.

کد خبر 4920284
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.