پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

حجت الاسلام محمد علی رجبی کیاسری

2

 

محمد علی رجبی کیاسری فرزند احمد در سال 1330 در کیاسر  چهاردانگه به دنیا آمد. او طلبه بوده و بر اساس سند بیوگرافیک ساواک نامبرده دارای تمایلات افراطی مذهبی بوده و در تظاهرات سال 1354 مدرسه فیضیه قم شرکت و ضمن دادن شعارهای مضره مبادرت به نصب اعلامیه به دیوار مدرسه مزبور نمود. لذا در تاریخ 27/9/ 1355 بازداشت و در تاریخ 12/ 2/ 1356   آزاد گردید.

mohamad ali- rajabi

 

منبع: کتاب انقلاب اسلامی به روایت  اسناد ساواک روز شمار مازندران(ساری) ج 2 ص393

 

معرفی حجت الاسلام  محمد علی رجبی کیاسری

محمد علی رجبی فرزند حجت الاسلام احمد رجبی و برادر محمد رجبی مداح و تعزیه خوان مشهور کشور در سال 1330 در شهر کیاسر متولد شد. بعد از گذراندن مقدمات تحصیلی در کیاسر عازم حوزه علمیه قم شد. وی  در مبارزات علیه رژیم سابق  شرکت فعال داشت به همین دلیلبازداشت و به مدت  شش ماه زندانی شد.

 

ایشان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مسئول کمیته انقلاب اسلامی کیاسر و بعد هم در سپاه استان مرکزی  خدمت نمود. اکنون در حوزه علمیته امامیه ساری و سردفتری ازدواج مشغول می باشد.

 

رجبی کتاب شرم خنجر را در تعزیه به رشته تحریر در آورد و در زمینه تعزیه که در خاندانش به صورت مورثی  جریان دارند تحقیق پژوهش نموده و مقالات  در این زمینه به نگارش در آورده است.

getFile

2 نظرات
  1. علی می گوید

    در خصوص جاده بین مزارع که مهندس یوسفی کیاسری عضو محترم شورای شهر در این خصوص مسئول اجرای پروژه مذکور بوده اند، آیا تا کنون به نتیجه کامل رسیده است؟

  2. علی می گوید

    چرا اعضای محترم شورای شهر به خصوص ریاست محترم شورای شهر در خصوص کارهای انجام گرفته ( بیلان کاری و عملکرد اعضای شوراها در طول خدمت سپری شده) و همچنین کارهایی را که در آینده انجام خواهند داد (برنامه ریزی )اطلاع رسانی صورت نمی پذیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.