کد خبر:135716
پ
۱۰ شهر مازندران در لیست قرمز کرونا/ ارائه شماره برای
در 24 ساعت گذشته

جان باختن ۲۱ تن و بستری251 نفر در مازندران بر اثر کووید ۱۹

شبانه روز گذشته با شناسایی ۲۵۱ بیمار مشکوک به کووید۱۹، شمار بستری شدگان در مراکز درمانی مازندران به هزار و ۳۴۰ نفر رسید.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه ۲۰۷ بیمار مبتلا به کرونا، ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه بستری شدند، گفت: در همین مدت ۲۰ بیمار نیز بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

او افزود: در حال حاضر ۱۱۱۶ بیمار با علایم ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۲۳۹ نفر آن‌ها با حال عمومی بد تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

موسوی ادامه داد: ۲۱۰ بیمار بهبود یافته هم شبانه روز گذشته از بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران مرخص شده اند.

دکتر سید فرزاد جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با بیان اینکه ۴۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بستری شدند، افزود: یک بیمار نیز در این مدت به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

او تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۲۲۴بیمار اعلام کرد و افزود: ۴۳بیمار نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

دکتر جلالی گفت: ۳۰ بیمار هم با بهبودی نسبی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194