پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تیم هراز آمل جایگزین کاله در لیگ برتر والیبال شد

0

بزرگمهر دادگر مدیرعامل شرکت لبنی هراز آمل در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه هراز آمل به طور رسمی جایگزین تیم کاله در رقاب ته‌ای فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شده است، افزود: با اعلام فدراسیون والیبال مبنی برکناره گیری از رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، تیم هراز آمل آمادگی کامل خود را برای نخستین حضور خود دراین رقابت‌ها اعلام کرد.

وی افزود: خوشحالم که توانستیم با این اقدام به دغدغه و نگرانی علاقمندان بی شمار و والیبال دوست آملی پایان دهیم وامیدوارم که فصل بسیار خوبی با تیم هراز درلیگ برتر برای والیبال دوستان آملی رقم بزنیم.

بهروز عطایی سرمربی، بازیکنان باتجربه در راه هراز

وی در خصوص کادرفنی تیمش در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور نیزگفت، بهروز عطایی سرمربی فصل گذشته تیم کاله مازندران هدایت تیم هراز آمل را برعهده خواهد داشت ومحمد شعبان پور نیز به عنوان سرپرست این تیم فعالیت خواهد کرد.

دادگر درخصوص جذب بازیکنان نیز گفت، حمزه زرینی، عبدالرضا علیزاده، عادل غلامی تاکنون حضورشان در تیم هراز آمل قطعی شده وروند جذب بازیکنان مورد دلخواه نیز زیرنظر عطایی سرمربی تیم انجام خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد، که همه هدف مجموعه هراز آمل، شاد کردن دل هواداران وعلاقمندان واقعی والیبال در شهرستان آمل که خواستگاه اصلی این رشته در شمال کشور است، می‌باشد وامیدواریم که فصل خوب والیبالی در کنار هواداران وبازیکنان در لیگ برتر والیبال کشور برای آمل رقم بخورد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مهر، با تصمیم جدید مسئولان باشگاه کاله، تیم والیبال این باشگاه درفصل آینده رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور غایب خواهد بود و در رقابتهای دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور شرکت خواهد کرد.

هیئت مدیره باشگاه کاله آمل این تصمیم خود را وضعیت پیش آمده ناشی از بیماری کرونا در کشور این اعلام و تاکید کرده هیچ گاه قصد کناره گیری از تیم داری نداشته وتیم والیبال این باشگاه در رقابت‌های فصل آینده لیگ دسته یک، با ترکیب بازیکنان بومی ومستعد شهرستان آمل که از قطب‌های بازیکن ساز منطقه وکشور هست، استفاده وشرکت خواهد کرد تا مشکلات ناشی از بازیکنان غیربومی وهزینه های دیگر نیز به باشگاه تحمیل نشود.

تیم کاله مازندران طی یک دهه حضور در لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور که همواره با هدایت “بهروزعطایی” سرمربی آملی بوده موفق شده، ۲ بار قهرمانی، یک نایب قهرمانی ویک مقام سومی درلیگ برتر ایران، سومی و مقام قهرمانی جام باشگاههای آسیا و مقام هشتمی جام باشگاههای جهان را کسب کند.

کاله مازندران بعد از تیم پیکان تهران به عنوان دومین تیم پرافتخار لیگ برتر والیبال ایران محسوب می‌شود.

کد خبر 4937841
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.