کد خبر:104831
پ
توصیه‌های-پزشکی-به-بیماران-در-پیاده‌روی-اربعین-حسینی.jpg

توصیه‌های پزشکی به بیماران در پیاده‌روی اربعین حسینی

یک کارشناس پزشکی در موکب اربعین گفت: زائرینی که داروهای تخصصی مصرف می‌کنند حتما آن‌ها را به همراه داشته باشند چراکه در موکب‌ها خدمات دارویی خاص ارائه نمی‌شود. نادعلی ذبیحی که در موکب فاطمه الزهرا قائمشهر از ۱۵ روز پیش مستقر است در گفت‌و گو با ایسنا، اظهار کرد: حدود 15 روز قبل همراه تیم […]

یک کارشناس پزشکی در موکب اربعین گفت: زائرینی که داروهای تخصصی مصرف می‌کنند حتما آن‌ها را به همراه داشته باشند چراکه در موکب‌ها خدمات دارویی خاص ارائه نمی‌شود.

نادعلی ذبیحی که در موکب فاطمه الزهرا قائمشهر از ۱۵ روز پیش مستقر است در گفت‌و گو با ایسنا، اظهار کرد: حدود 15 روز قبل همراه تیم پزشکی در کربلا و این موکب برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین مستقر شدیم.

وی تصریح کرد: روزانه حدود 500 تا 600 مراجعه کننده برای ویزیت با حضور ۴ پزشک 2 متخصص داخلی و2 پزشک عمومی به زائرین خدمت‌رسانی می‌شود.

این کارشناس پزشکی در موکب اربعین با بیان اینکه به طور کلی کارهای امدادی و اورژانسی در حد یک درمانگاه امدادرسانی در این موکب در حال انجام است، خاطرنشان کرد: با تغییر آب و هوا و تغییر مزاج حتما داروهای مورد نیاز همراه زائرین حسینی اربعین باشد تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194