کد خبر:106364
پ
توسعه-مازندران-باید-عادلانه-باشد.jpg

توسعه مازندران باید عادلانه باشد

ایسنا/مازندران نماینده جدید ولی فقیه در مازندران گفت: توسعه مازندران باید عادلانه در تمامی جوانب مدنظر قرار گیرد. حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی ظهر پنجشنبه در آیین معارفه خود به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در مازندران با تقدیر از عنایت و حمایت مقام معظم رهبری اظهار کرد: باید با کمک همه مسئولان، نیروهای جوان […]

ایسنا/مازندران نماینده جدید ولی فقیه در مازندران گفت: توسعه مازندران باید عادلانه در تمامی جوانب مدنظر قرار گیرد.

حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی ظهر پنجشنبه در آیین معارفه خود به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در مازندران با تقدیر از عنایت و حمایت مقام معظم رهبری اظهار کرد: باید با کمک همه مسئولان، نیروهای جوان انقلابی و مخاطب مقام معظم رهبری بتوانیم در راستای تحکیم آرمان شهیدان و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

وی با تقدیر از تلاش‌های وحدت گرایانه آیت‌الله طبرسی امام جمعه سابق ساری تصریح کرد: با کمک مردم و مسئولان و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب امیدواریم بتوانیم راه خوب و نیک گذشتگان را ادامه دهیم.

نماینده جدید ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: برای ساختن مازندران یکپارچه سالم و رشد یافته باید تلاش کنیم و این چشم انداز آینده است و باید شاخص‌های آسیب اجتماعی، اخلاقی و خانوادگی در آن به حداقل برسد.

محمدی لائینی با بیان اینکه مازندران باید توسعه همه جانبه داشته باشد، گفت: نماینده ولی فقیه ضمن اینکه نیابت ولی امر مسلمین را در استان‌ها بر عهده دارد باید از لحاظ سطوح زندگی در جایگاه عامه مردم قرار داشته باشد تا باعث ارتقاء این جایگاه و جذابیت آن در نزد مردم شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194