کد خبر:106057
پ
rezaei-farmandar

تصویب ۵۰۰میلیارد ریال اعتبار در جهت تسریع ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در گفت‌وگویی با بیان اینکه تکمیل کارخانه زباله‌سور ساری از اولویت‌های شهری و زیست محیطی مرکز استان مازندران است، گفت: روند ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است. وی با اشاره به پیگیری‌های یک ماه‌ اخیر […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در گفت‌وگویی با بیان اینکه تکمیل کارخانه زباله‌سور ساری از اولویت‌های شهری و زیست محیطی مرکز استان مازندران است، گفت: روند ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است.

وی با اشاره به پیگیری‌های یک ماه‌ اخیر توسط استاندار محترم و فرمانداری مرکز استان مازندران در راستای تسریع این پروژه، اظهار کرد: مبلغ ۵۰۰میلیارد ریال اعتبار ویژه جهت سرعت بخشیدن به روند اتمام پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری در نظر گرفته شده است.

فرماندار مرکز استان مازندران با اشاره به جلسات ثمربخش با رجب‌صلاحی معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور و همکاری تنگاتنگ محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری و بازدید‌های به عمل آمده ایشان، افزود: ۳۰۰میلیارد ریال از اعتبار یاد شده از محل بند ه تبصره ۵ قانون بودجه در روز گذشته تخصیص یافته است.

رضایی ضمن تشکر از صبر و همراهی مردم شریف بخش چهاردانگه و به خصوص منطقه پشت‌کوه، بیان کرد: در جلسه روز گذشته شورای اسلامی شهر ساری نیز مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری مصوب شد که قطعا این اعتبارات بر روند سرعت بخشیدن و تکمیل این پروژه کمک شایانی خواهد کرد.

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194