پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تصمیمات نادرست اقتصادی ۶۰ میلیون نفر را معیشت بگیر کرده است/ تلاش برای انتخاب اصلح و حضور حداکثری

0

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان، عصر یک‌شنبه در دیدار جمعی از اساتید بسیجی استان با اشاره به نقش برجسته اساتید و نخبگان جامعه در تقویت انقلاب، ارزش ها و همچنین حل مشکلات، اظهار کرد: امروز نیازمند بهره‌گیری از دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی نخبگان و اساتید دانشگاه در حوزه‌های مختلف هستیم.

وی در ادامه سخنان خود حضور حداکثری در انتخابات را یکی از مهم‌ترین مطالبات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: باید نخبگان و افراد تأثیر گذار جامعه، راهکارهای لازم برای تحقق این امر مهم را ارائه کنند، چون تحقق حضور حداکثری آثار مهمی در بعد داخلی، بین‌المللی و همچنین امنیت جامعه در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام نبویان، انتخاب اصلح را دومین مسأله پس از حضور حداکثری در انتخابات برشمرد و خاطرنشان کرد: در این خصوص آیت‌الله رئیسی برای ما فرد اصلحی است و نخبگان جامعه و اساتید دانشگاه‌ها باید شاخصه‌های کاندیدای اصلح را به مردم معرفی و برای آنها تبیین کنند.

وی در ادامه سخنان خود با ابراز تأسف از عملکرد اقتصادی دولت فعلی، اعلام کرد: متأسفانه این دولت با عملکرد نادرست و تصمیمات غلط از ۸۰ میلیون جمعیت کشور، ۶۰ میلیون نفر را معیشت‌بگیر و نیازمند کرده است و این خروجی هشت سال کار آقایان است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی مردمی آیت‌الله رئیسی در مازندران با اشاره به این که آقایان در تحلیل های خود این گونه بیان می‌کنند که قشر متوسط و ضعیف جامعه اگر پای صندوق‌های رأی بیایند به طور قطع آرای خود را در صندوق اصولگرایان خواهند ریخت، افزود: به همین دلیل با افزایش فشارهای اقتصادی می‌کوشند تا مانع از حضور این قشر در پای صندوق های رأی شوند.

 نبویان با بیان این که متأسفانه جریان رقیب به دلیل عدم موفقیت در کارنامه اقتصادی خود تلاش می‌کند افکار عمومی را به سمت دیگری منحرف کند، تصریح کرد: به همین دلیل این جریان در انتخابات به دنبال دو قطبی‌سازی در برخی مسائل نظیر، حجاب، آزادی، فیلترینگ و سایر مسائل حاشیه‌ای هستند.

وی با تأکید براین که امروز همه وظیفه داریم بسترهای لازم برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی را فراهم کنیم، خاطرنشان کرد: به طور حتم تحقق مشارکت حداکثری مردم آثار و برکات ارزشمندی برای نظام و انقلاب در پی خواهد داشت.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی مردمی آیت‌الله رئیسی در مازندران در بخش پایانی سخنان خود از اساتید و نخبگان دانشگاهی خواست نظرات و دیدگاه‌های کارشناسی خود را پیرامون مسائل صنعتی، کشاورزی، گردشگری و سایر حوزه‌های مربوط به استان ارائه کنند.

گفتنی است، در ادامه این نشست هر یک از اساتید به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون تحقق حضور حداکثری، انتخاب اصلح و همچنین مسائل و مشکلات استان پرداختند.

 /۳۱۴۱/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.