کد خبر:96850
پ
ترویج-حجاب-با-اهدای-گل-در-مازندران.jpg

ترویج حجاب با اهدای گل در مازندران

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، ۱۵ تا ۲۱ تیر ماه در تقویم رسمی کشور هفته عفاف و حجاب نام دارد. علت نام گذاری این هفته زنده نگه داشتن یاد شهدایی است که ۲۱ تیر ۱۳۱۵ در اعتراض به دستور کشف حجاب توسط رضاشاه در مسجد گوهرشاد تحصن کردند و به شهادت […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، ۱۵ تا ۲۱ تیر ماه در تقویم رسمی کشور هفته عفاف و حجاب نام دارد. علت نام گذاری این هفته زنده نگه داشتن یاد شهدایی است که ۲۱ تیر ۱۳۱۵ در اعتراض به دستور کشف حجاب توسط رضاشاه در مسجد گوهرشاد تحصن کردند و به شهادت رسیدند.

مسول بسیج جامعه زنان سپاه کربلا مازندران به مناسبت این هفته روز سه‌شنبه به خبرنگاران افزود: در مجموع طی این هفته ۲ هزار و ۵۰۰ ویژه برنامه با ۲۷ عنوان در شهرها و روستاهای استان و همچنین سطح پایگاههای بسیج با حضور زنان مردان برگزار می شود.

فرشته پازکی افزود: تقدیر از دختران تازه محجبه شده، برگزاری نمایشگاه و تئاتر خیابانی با موضوع حجاب و تجلیل از فروشندگان البسه اسلامی و ملزومات حجاب از مهمترین عناوین برنامه هایی است که تدارک دیده شده است.

وی از دیدار با خانواده شهدای زن، نشست های روشنگری خیابانی در رابطه با حجاب و اهدای گل به دختران بدحجاب هم به عنوان دیگر برنامه های مهم هفته عفاف و حجاب یاد کرد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه مازندران همچنین از برگزاری اجتماع مدافعان حریم خانواده با حضور خانواده ها و برگزاری نمایشگاه لباس اسلامی و ایرانی به عنوان دو برنامه محوری هفته عفاف و حجاب در مازندران نام برد.

وی بر نقش حجاب و عفاف در آرامش روحی و روانی افراد تاکید کرد و گفت: دشمن با نشانه گرفتن این بخش به دنبال تخریب ذهن جوانان و در نهایت ضربه زدن به بنیان مستحکم خانواده در جمهوری اسلامی ایران است.

پازکی تقویت عفاف و حجاب را وظیفه همه مسئولان دولتی و تشکل های مردمی دانست و افزود: از بین رفتن حجاب و عفاف باعث اثرات سویی همچون افزایش طلاق، کاهش ازدواج، ناامنی کانون خانواده می شود.

۲۰۹۶/‏۱۶۵۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194